مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

قیمت عمده عایق رطوبتی نانو استخر با فروش فوق العاده

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارائه دهنده عایق رطوبتی نانو در کارخانه تولیدیتخفیف های ویژه عایق رطوبتیتضمین تداوم و کیفیت عایق رطوبتی نانویکنواخت بودن عایق رطوبتی استخرفروشگاههای بین شهری عایق رطوبتی استخرهزینه های تولید انواع عایق های رطوبتینمایندگی انحصاری عایق رطوبتی نانو اصفهان

انسان از دیرباز به فکر نجات از دست آب های روان و باران ها بوده است، پس از تهیه سر پناه با مشکل رطوبت مواجه شد که باعث مشکلات عدیده ای می شد، از جمله این مشکلات انواع بیماری های آرتروز و رماتیسم بودند، همچنین زدن قارچ و باکتری در در و دیوار خانه ها و تخريب ساختمان ها و خسارت زیاد به سازندگان بناها نیز بوده است، برای حل این مشکل انسان کارهای بسیاری انجام داده است که در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد، عایق ها یکی از این روش ها بوده اند که کمک بزرگی به زندگی افراد نمودند، حال برای اطلاع از قیمت عمده عایق رطوبتی نانو استخر و نحوه کار آن با ما همراه باشید.

قیمت عمده عایق رطوبتی نانو استخر با فروش فوق العاده

ارائه دهنده عایق رطوبتی نانو در کارخانه تولیدی

ارائه دهنده عایق رطوبتی نانو در کارخانه تولیدیانواع عایق رطوبتی از گذشته تاکنون توسط انسان کشف شده است، از ابتدا انسان با کاه و گل و ترکيب با آب سقف و دیوار خانه های خود را می پوشاند که به عنوان عایق عمل می کرد و بعدها نیز ساخت بام خانه ها در منطق پر باران به صورت شیروانی از کارهای انسان ها بوده ، اما بعدها عایق های فراونی کشف کردند.

اولین عایق رطوبتی کشف شده توسط انسان قیر می باشد، بعد از آن قیر گونی، ایزوگام و خیلی عایق های دیگر کشف شدند که هر کدام فواید و معایبی داشتند، همچنین موارد استفاده فراوان هم دارند.

عایق رطوبتی نانو از جمله عایق هایی می باشد که با پوشاندن عیوب عایق های قبلی توانسته جایگاه خوبی برای خود پیدا کند، از جمله فواید عایق نانو می توان به ضد باکتری و ضد خزه بودن اشاره کرد، همچنین این نوع عایق سریع اجرا می باشد، با قیمت پایین تر نسبت به عایق های سنتی امکان اجرا دارد، انعطاف پذیری بالا، امکان اجرای رنگ روی آن، دوام و ماندگاری بالا، آب گریز بودن و محافظت خوب و بالا در برابر رطوبت از فواید استفاده از این نوع عایق می باشد.

همچنین عایق رطوبتی نانو دوست دار محیط زیست است و خسارتی به آن نمی زند و باقی مانده خطرناک نیز در محیط آزاد نمی کند، این محصول مقاومت بالایی در برابر فشار و تحمل زیاد در برابر حلال هایی همچون بنزین و نفت را دارد.

ارائه دهندگان عایق رطوبتی نانو در کارخانه تولیدی به فکر تولید محصولی می باشد که بتواند معایب عایق های سنتی را رفع کرده و مزایای بیشتری داشته باشد.

پوشاندن عیوب  و وجود مزایای زیاد به فروش عایق رطوبتی بیشتر نسبت به سایر عایق ها کمک می کند.

از جمله عیوب عایق های سنتی مث قیر سنگین بودن این محصول، حجم مصرف شده از آن بالاست، سطح ایجاد شده ناصاف، بدون امکان اضافه کردن رنگ به آن و همچنین ایجاد چهره زشت در شهر.

حال ارائه دهنده عایق نانو با تولید محصول سبک و حجم کم، ایجاد سطح صاف، امکان اضافه کردن رنگ به آن که باعث زیبایی سازی ساختمان ها و شهرها می شود.

تخفیف های ویژه عایق رطوبتی

عایق رطوبتی نانو از عایق های است که در مقابل آب و رطوبت مقاومت بالایی دارد و از جمله عایق هایی می باشد که به خوبی در استخرها مورد استفاده قرار می گیرد.

از موارد استفاده عایق رطوبتی نانو بام خانه ها، دیوارهای درونی و بیرونی خانه ها، کف آسفالت ها، دیوار و سقف سرویس های بهداشتی، کانال های آب، پاسیوها، سوله ها و خیلی موارد دیگر که این عایق ها در آن امکان استفاده دارند و به خوبی توانسته اند عمل کنند.

خرید و فروش عایق نانو به عوامل بسیاری بستگی دارد و در زمان تخفیف های فروش در بازارهای داخلی و خارجی می توان از این تخفیف ها بهره برد و بهترین نوع این محصولات را با قیمت مناسب خرید.

عمده فروشی عایق رطوبتی نانو و جز فروشی آن نیز در بازارهای داخلی و خارجی توسط تولیدکنندگان و ارائه دهندگان آن امکان پذیر است، خرید عمده عایق رطوبتی به کاهش قیمت این محصول کمک شایانی می کند.

عایق کردن انواع استخر مثل استخرهای ورزشی، استخر پرورش ماهی و … از جهات مختلفی اهمیت دارد، اول اینکه آب نباید از دیواره های استخر به بیرون بزند، چون هم باعث تخریب دیواره های استخر می شود و هم امکان ورود انواع میکروب و گل و لای از طریق سوراخ ها فراهم می شود، علاوه بر این تخریب ساختمان های اطراف به علت خروج آب از استخر و زدن به ساختمان ها باعث رطوبت و نم و نهایت تخريب می شود.

قیمت خرید و فروش عایق های رطوبتی به کیفیت محصول، بسته بندی و شرکت سازنده محصول و وزن آن بستگی دارد.

هر چقدر موارد استفاده از این محصول افزایش یابد، تولید نیز به طبع آن افزایش خواهد یافت، وقتي تولید افزایش یابد و موجودی بیشتر از استفاده باشد قیمت ها کاهش خواهند یافت.

تضمین تداوم و کیفیت عایق رطوبتی نانو

تضمین تداوم و کیفیت عایق رطوبتی نانوبرای تضمین تداوم و کیفیت این نوع عایق باید گفت که دوام این محصول نسبت به خیلی از محصولات مشابه بیشتر است و همین امر باعث ماندگاری و استفاده بیشتر آن نسبت به عایق های سنتی شده است.

عایق های سنتی به علت دوام و کیفیت پایین نیاز به تعویض و ترمیم زود به زود دارد و اگر انجام نگیرد بعد از مدتی کیفیت خود را از دست خواهد داد ولی عایق نانو از دوام و کیفیت بالایی برخورددار است به صورتی که نیاز به ترمیم و تعویض در کوتاه مدت ندارد.

همچنین باید بیان کرد که این نوع عایق به راحتی قابل ترمیم است و حتی قابلیت اینکه روی عایق های سنتی نیز کار شود را دارد، بدون اینکه عایق قبلی نیاز به کنده شدن و پاک سازی سطح داشته باشد.

گروه صنعتی عایق رطوبتی نانو این تضمین را به خریداران خود می دهد که با خرید و استفاده از این نوع عایق برای حداقل چند سال نیاز به تعویض آن نخواهند داشت و همچنین استفاده از آن به هیچ متخصصی نیاز ندارد و ترمیم آن نیز به آسانی و سریع انجام می شود.

در تضمین کیفیت و تداوم آن باید گفت که تولید کننده و فروشنده عایق رطوبتی نانو در شرکت های مختلف ایرانی می توانند این محصول را به کشورهای همسایه نیز صادر کنند، چون مصرف کننده ها به کیفیت آن اعتماد پیدا کرده اند.

از جمله کشورهای خریدار این نوع محصول عراق، پاکستان، افغانستان، آذربایجان، هند و … می باشند، شرکت های تولید کننده زیادی با بسته بندی ها و مقدار متفاوت این محصول را صادر می کنند.

یکنواخت بودن عایق رطوبتی استخر

عایق رطوبتی استخر اهمیت ویژه ای دارد به همین علت باید به صورت یکنواخت و یکدست باشد، نباید هیچ گونه درز و شکافی باقی بماند، چون وجود هر گونه درز و شکاف باعث خسارت های زیادی خواهد شد.

همچنین در استخرهای ورزشی و یا شخصی در منازل اگر سطح یکنواخت نباشد و ناصاف دیده شود، دید زیبایی به بیننده نمی دهد و زشت به نظر می رسد، همچنین امکان دارد در هنگام شنا اگر بدن با بدنه و دیوار استخر برخورد داشته باشد بدن را زخمی کند.

عایق رطوبتی نانو به علت مقاومت خوبی که دارد به راحتی در برابر فشار آب استخر دوام دارد در صورتی که خیلی از عایق ها در برابر آب مقاومت خود را از دست می دهند و خراب می شوند.

همچنین رنگ عایق رطوبتی نانو به علت سفید بودن قابل اختلال با هر رنگی می باشد و به زیبا سازی بسیار کمک می کند.

همین دلایل باعث شده که عایق های رطوبتی نانو به راحتی جایگزین انواع دیگر عایق ها شوند و در داخل و خارج کشور خریداران بسیاری پیدا کرده است، این نوع عایق به دلیل کیفیت و ماندگاری خوب حتی در کشورهای اروپایی نیز مصرف کننده دارد.

نمایندگی عایق رطوبتی استخر در شهرهای مختلف وجود دارد، این مراکز این امکان را به مصرف کننده ها می دهد تا با خیال آسوده و به راحتی خرید خود را انجام دهند، همچنین شرکت های تولیدی با معرفی سایت های معتبری که زیر نظر همین شرکت ها کار می کند این امکان را فراهم کرده تا خریداران این محصولات خرید غیر حضوری و ایمن را تجربه کنند.

فروشگاههای بین شهری عایق رطوبتی استخر

فروشگاههای بین شهری عایق رطوبتی استخرفروشگاههای زیادی در شهرهای مختلف جهت خرید و فروش عایق رطوبتی استخر فعالیت می کنند.

شرکت های فعال در زمینه تولید انواع عایق رطوبتی استخر به دنبال تولید محصول با کیفیت و تضمین شده هستند تا بتوانند نیاز مشتریان خود را در این زمینه برطرف کنند.

عایق کردن ساختمان ها از مواردی می باشد که بسيار حايز اهمیت می باشد، چون خسارت وارده از آن بالاست و از طرفی هزینه عایق کردن یک ساختمان بالاست، پس صاحبان ساختمان و بناها باید در انتخاب عایق توجه کافی و وافی را داشته باشند، چون اگر عایق بی کیفیت و کم دوامی را انتخاب کنند باید آن را به زودی ترمیم و بعد تعویض کنند، ولی در صورتی که از عایق های با کیفیت استفاده شود دوام آنها بیشتر بوده و نیاز به تعویض در کوتاه مدت نخواهند داشت و هزینه این تعویض ها را نخواهند پرداخت.

به این دلایل باید از عایقی استفاده نمود که با کیفیت و با دوام باشد و همچنین خرید این محصولات از نمایندگی های آن باعث اطمینان بیشتری می شود تا اینکه از هر فروشگاه بین شهری اقدام به خرید نمود.

عایق نانو توانسته به خوبی جایگزین عایق های قدیمی شود و در کشورهای مختلف جایگاه خوبی پیدا کرده است به همین جهت تولید کنندگان این محصول در صدد این هستند که در تولید هر چه بهتر این محصولات تلاش کنند، از طرفی بیشتر مواد اولیه این محصولات از کشورهای اروپایی تامین می شود.

یکی از علل مصرف زیاد عایق رطوبتی نانو این است که هزینه تولید و خرید این محصول نسبت به خیلی از عایق های دیگر کمتر می باشد و شما با صرف هزینه اندک، در زمان اندک و با بهترین کیفیت می توانید بنای خود را عایق کنید.

هزینه های تولید انواع عایق های رطوبتی

هزینه های تولید انواع عایق های رطوبتی را اگر بخواهیم با هم مقایسه کنیم به این نتیجه می رسیم که عایق های رطوبتی نانو نسبت به خیلی از عايق ها دیگر مناسب تر می باشد، همچنین سرعت بالای اجرای آن باعث شده هزینه کارگر به شدت کاهش یابد و از طرفی برای اجرای آن نیاز به نیروی متخصص نیست ولی برای اطمینان می توان از یک فرد متخصص و یا با تجربه کمک گرفت.

این نوع عایق بدون کمک زیاد از افراد و با دستگاه های مکانیزه و پیشرفته تولید می شود و بر پایه پلمیر می باشد.

این نوع عایق مقاومت بالایی در مقابل گرما و سرمای شدید دارد و به راحتی تخریب نمی شود، همچنین مقاومت زیادی نیز در برابر انبساط و انقباض دارد و در اثر انقباض و انبساط تکه تکه و خراب نمی شود، برعکس خیلی از عایق های دیگر که در برابر تغییرات دما و تغییرات انبساط و انقباض تکه و پاره می شوند و کیفیت خود را از دست می دهند.

نمایندگی انحصاری عایق رطوبتی نانو اصفهان

نمایندگی انحصاری عایق رطوبتی نانو اصفهاننمایندگی انحصاری عایق رطوبتی نانو استخر در شهرهای مختلف همچون اصفهان این فرصت را به خریداران خود می دهند که در صورت خرید عمده بتوانند از مقدار تخفیف بیشتری برخورددار شوند.

به طور کلی در خرید عمده هر محصولی هم به نفع خریدار و هم فروشنده خواهد بود، چون فروشنده می تواند مقدار زیادی از محصول را یکجا به فروش برساند و خریدار می تواند مقدار بیشتری از محصول را با قیمت پایین خریداری کند.

کسانی هم که به دنبال دریافت نمایندگی این محصول برای شهر خود هستند، می توانند جهت دریافت نمایندگی به شرکت های تولیدی مراجعه کنند.

این نوع عایق از جمله محصولات صادراتی می باشد که سودآوری خوبی دارد، این محصول به علت اینکه نقطه به نقطه اتصال می یابد نسب به عایق قیر و ایزوگام بهتر عمل می کند و امکان نشت آب و رطوبت از آن به شدت پایین می آید، در صورتی که عایق های سنتی نشتی زیادی دارند، همچنین اگر در اثر صدمات مکانیکی آسیب ببیند به راحتی قابل یافتن و ترمیم می باشد.

عایق رطوبتی نانو برای همه سطوح کاربرد دارد و همچنین این نوع عایق تک جزئی با مواد پلیمری و بر پایه آب تهیه شده است.

عایق نکردن سطوح باعث زشت شدن نمای شهر در اثر سیاه شدن و کپک زدگی می شود و نم و رطوبت باعث بیماری های استخوان درد و … می گردد.

از طرفی چون خرید و فروش آنها از طریق شرکت ها و نمایندگی ها انجام می گیرد و دست واسطه ها کوتاه می گردد، باعث کاهش قیمت آنها خواهد شد.

و همچنین این نوع محصول چون به صورت مایع بسته بندی می شوند، به راحتی قابلیت جابه جای و حمل و نقل به داخل و خارج از کشور را خواهند داشت.

جهت استفاده از این محصول نیز کافی است که با غلطک و یا قلمو یک لایه از عایق را روی سطح بزنید، این سطح ایجاد شده مقاومت و ماندگاری خوبی دارد و درصد بالایی ساختمان ها را از رطوبت در امان نگه می دارد.

منبع: عایق رطوبتی نانو | شرکت دلیناکو

Call Now Buttonتماس بگیرید