مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

عایق رطوبتی برای دیوار | در تولید انبوه و برخورداری از فروش بالا در بازار داخلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع عایق رطوبتیمقاله ای مختصر درباره عایق رطوبتی برای دیوارمزایای عایق رطوبتی دیوارلیست قیمت به روز در سایت های اینترنتی فروش ویژه پرفروش ترین محصولات

یکی از کاربردی ترین عایق ها، عایق رطوبتی برای دیوار است. این نوع از عایق را می توان در بازار با کیفیت های مختلفی تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. این عایق های رطوبتی برای دیوارهای مختلف از جمله این موارد کاربرد دارد:

 • دیوار راه روها
 • دیوار صحن حیات
 • دیوار آشپزخانه
 • دیوار سرویس های بهداشتی
 • دیوار سالن ها 
 • و …

هر کدام از این دیوارها ممکن است پوشش های مختلفی از گچ گرفته تا خاک گچ، سیمان، کاشی و سرامیک داشته باشند. پس برای این که همیشه از دردسرهای رطوبت نجات یابیم، بیاید بهترین عایق رطوبتی را تهیه کنیم که نیاز به تخریب و هزینه های بالا نداشته باشد. در پایین بیشتر درباره عایق های گوناگون صحبت خواهد شد. 

عایق رطوبتی برای دیوار | در تولید انبوه و برخورداری از فروش بالا در بازار داخلی

انواع عایق رطوبتی

انواع عایق رطوبتیعایق های رطوبتی از قدیم تا امروز، در ساختارشان تغییرات زیادی وارد شده است. تا جایی که یادمان است، در گذشته ها از کاهگل برای پشت بام، دیوارها و جاهای مختلف برای نفوذ ناپذیری آب استفاده می کردند. کم کم قیر و گونی، جای این نوع از عایق را گرفت تا این که پای ایزوگام در انواع گوناگون وارد بازار شد. هنوز هم ایزوگام گزینه نخست بسیاری از کسانی می باشد که قصد بکارگیری از عایق رطوبتی را دارند.

ولی اکنون شاهد بهترین نوع عایق رطوبتی با تکنولوژی بالا در بازار هستیم: عایق رطوبتی نانو. این عایق پیشرفته ترین مدل در این حوزه به شمار می رود و کارایی های زیادی دارد. عایق رطوبتی پلیمری نانو را می توان به راحتی استفاده کرد. 

مقاله ای مختصر درباره عایق رطوبتی برای دیوار

مقاله ای مختصر درباره عایق رطوبتی برای دیواربرای این که دیوارها را از نم زدگی نجات داد، بهترین روش این بوده که از عایق ها استفاده شود. در این زمینه از سه نوع عایق رطوبتی برای دیوار استفاده می شود: 

 1. قیر و گونی: این روش سنتی هنوز هم در برخی جاها کارایی دارد. 
 2. ایزوگام: پیشرفته تر و مقاوم تر از عایق قیر و گونی است. 
 3. پیش ساخته: این نوع از عایق که لایه نازکی از قیر دارد، همه معایب دو عایق دیگر را رفع کرده است. 

اما بهترین نوعی که اکنون در بازار وجود دارد، عایق رطوبتی مایع نانو می باشد. مقاله های لایق رطوبتی نانو بسیار نوشته شده است. برای عایق کاری دیوارها نیاز است که دانسته شودف جنس بکار رفته چه می باشد؛ برای نمونه عایق رطوبتی دیوار گچی با دیگر انواع فرق می کند. 

مزایای عایق رطوبتی دیوار

مزایای عایق رطوبتی دیوارمزایای عایق رطوبتی دیوار را می توان به طور کل، پیشگیری از نفوذ رطوبت دانست؛ ولی این بستگی دارد که شما از چه عایقی استفاده کنید. اگر می خواهید از عایق نانو کار بگیرید، می توان به مزایای زیر اشاره کرد:

 • آب گریز
 • وزن سبک
 • عایق صوت و حرارت
 • دارای چسبندگی
 • انعطاف پذیر
 • تنوع در رنگ
 • سازگار با محیط زیست
 • و …

با استفاده از این نوع عایق شما می توانید با خیال راحت دیگر نگران نفوذ رطوبت از دیوارها به خانه ها نباشید. این نوع از عایق را در پشت بام، استخر، جکوزی، مخزن ها و … استفاده می کنند. 

لیست قیمت به روز در سایت های اینترنتی

لیست قیمت به روز در سایت های اینترنتی برای به دست آوردن قیمت به روز در سایت های اینترنتی از عایق های مختلف، باید به وب سایت هایی سر بزنید که معتبر باشند. وب سایت های زیادی هستند که انواع عایق رطوبتی را به فروش می رسانند. برای نمونه شما می توانید به راحتی قیمت انواع ایزوگام را در فروشگاه های اینترنتی پیدا کنید که با نرخ های مختلف عرضه می گردد. درباره عایق های جدید قضیه فرق می کند. این عایق ها قیمت ثابتی ندارند و برای همین باید به شماره تماس های داده شده در فروشگاه های آنلاین، تماس بگیرید. 

عایق رطوبتی دیواری در انواع گوناگونی به فروش می رود و برای همین باید، قیمت های مختلفی داشته باشد. 

فروش ویژه پرفروش ترین محصولات

فروش ویژه پرفروش ترین محصولات با گشت زدن در اینترنت، می توان به وب سایت های اینترنتی ای برخورد که محصولات خود را با فروش ویژه به فروش می رسانند. این وب سایت ها را به آسانی می شود یافت و با آنان در این زمینه وارد معامله شد. البته توجه داشته باشید که به وب سایت های معتبر مراجعه کنید. 

در کنار اینترنت، برخی از فروشگاه های بزرگ نیز در فصولی از سال، کالای خود را با قیمت های استثنایی عرضه می دارند. در این هنگام است که شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین عایق رطوبتی را با نرخ پایین تری خریداری کنید. 

نمایندگی های شرکت های مختلف هم که در شهرهای گوناگون فعالیت دارند، فروش ویژه را در دستور کار خود قرار می دهند.

منبع: عایق رطوبتی نانو | شرکت دلیناکو

Call Now Buttonتماس بگیرید