مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

لیست قیمت عایق رطوبتی ایزوپل | استقبال کشور های آفریقایی از آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

استقبال کشور های آفریقایی از عایق رطوبتی ایزوپللیست قیمت عایق رطوبتی ایزوپلنحوه استفاده از عایق رطوبتی ایزوپللیست شرکت های تولید کننده عایق رطوبتی ایزوپل

امروزه بیشتر مردم سعی دارند که با استفاده از روش های مطمئن به حفاظت از دیواره ها و بام ها و استخر های خود بپردازند، در گذشته مردم از روش هایی مانند قیر و گونی برای عایق کردن بام های خود استفاده می کردند، بعد ها روی به ایزوگام کردن روی آوردند که با توجه به مقاومتی و طول عمری که داشت مورد استقبال زیادی از طرف مردم قرار گرفت.

با پیشرفت تکنولوژی  روش های زیادی برای عایق کردن پدید آمد، که یکی از این روش ها استفاده از عابق رطوبتی ایزوپل است.ایزوپل پوششی است که پایه آن آب است که پس از استفاده از آن روی بام ها و سطح ها ی دیگر یک لایه محافطتی در برابر نفوذ آب و رطوبت پدید می آید.استفاده از ایزوپل فواید زیادی دارد که یکی از مهم ترین فواید استفاده ی آن حفظ زیبایی ساختمان است.

ایزوپل ها دارای قیمت های متفاوتی است که این قیمت ها بستگی به شرکت های سازنده ی آن ها دارد.شما می توانید لیست قیمت عایق رطوبتی ایزوپل را در سایت ها مختلف  یا با مراجعه به مراکز فروش ببینید.

 

لیست قیمت عایق رطوبتی ایزوپل | استقبال کشور های آفریقایی از آن

استقبال کشور های آفریقایی از عایق رطوبتی ایزوپل

استقبال کشور های آفریقایی از عایق رطوبتی ایزوپلبا توجه به جدید بودن این تکنولوژی، هنوز کشور های زیاری موفق به دستیابی به این تکنولوژی نشده است، این یه موقعیت خوبی برای کشور هایی است که به این تکنولوژی دست پیدا کرده است، زیرا رقابت بر سر بازار این محصول کم است و با توجه به نیاز  کشور ها یی که از کم آبی رنج می برند، به این محصول می توان با استفاده از صادرات این محصول به سود خوبی دست پیدا کرد.

بیشتر تولید کنندگان این محصول به فکر تجارت عایق رطوبتی ایزوپل به کشور های آفریقایی با توجه به منطقه جغرافیایی که دارند، هستند.

در این کشور ها با توجه به کم آبی که دارند به استفاده ی از این محصول نیاز دارند، از این محصول می توانند برای عایق کردن استخر ها ی کشاورزی و یا حتی آشامیدنی استفاده کنند.

 

لیست قیمت عایق رطوبتی ایزوپل

لیست قیمت عایق رطوبتی ایزوپلاگر شما به دنیال قیمت روز عایق رطوبتی ایزوپل هستید می توانید به  تک تک نمایندگی ها ی فروش تولید کنندگان مراجعه کنید و قیمت ها ی این تولید کنندگان را با هم مقایسه کنید، و یا به راحتی فقط با استفاده از یک رایانه می توان به سایت ها ی مخالف این تولید کنندگان  رفت و قیمت محصولات را فهمید و باهم مقایسه کرد.

یکی از دلیل ها ی تفاوت قیمت محصولات کیفیت محصول است، ولی بعضی از این تفاوت ها به دلیل مارک  و شرکت تولید کننده این محصولات است.

شما اگر قصد خرید یکی از این محصولات را دارید می توانید با یک کسی که در این زمینه تخصص دارد، به خرید بروید تا بتوانید از دادن پول به مارک ها جلوگیری و بهترین کیفیت را با بهترین قیمت خریداری کنید.

 

 

نحوه استفاده از عایق رطوبتی ایزوپل

نحوه استفاده از عایق رطوبتی ایزوپلشما برای استفاده از عایق رطوبتی ایزوپل می توانید این کار را به یک کار بلد بسپارید، زیرا استفاده از این عایق ها، روش ها و تکنیک های خاصی دارد، پس  همه نمی توانند اقدام  به زدن ایزوپل کنند.

حال ما به چند مورد از این روش ها اشاره می کنیم:

  •  سطح مورد نظر باید تمیز و بدون  خاک و غبار و همچنین بدون چربی و روغن باشد
  •  سطح زیر کار سست نیاشد
  •  برای عایق کاری باید 30 درصد آب به محلول خود اضافه کنیم و بعد آن را در تمام درز ها و سطح مورد نظر تماس داد.
  •  و بعد با استفاده از ابزار ها ی مخصوص به هموار کردن این محصول بپردازید.

لیست شرکت های تولید کننده عایق رطوبتی ایزوپل

لیست شرکت های تولید کننده عایق رطوبتی ایزوپلدر ایران شرکت های زیادی اقدام به تولید ایزوپل کرده است، پخش عایق رطوبتی ایزوپل تولید شده توسط این شرکت ها به وسیله  نمایندگی ها فعال این شرکت ها انجام می شود.

این شرکت ها با توجه به کیفیتی که تولید می کنند قیمت های گوناگونی برای محصول خود می گذارند ولی اصولا همه آن ها قیمت محصولات خود را زیر قیمت جهانی عایق رطوبتی ایزوپل می گذارند و دلیل آن هم وجود داشتن مواد اولیه در داخل کشور است که یکی از مزیت ها ی کشور ایران است.


منبع: عایق رطوبتی نانو | شرکت دلیناکو

Call Now Buttonتماس بگیرید