مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

عایق رطوبتی سنگ نما | انتخابی مناسب برای خریداران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید و فروش عایق رطوبتیکاربرد های عایق رطوبتی سنگ نمامدل های مختلف عایق کاری در کشورتفاوت قیمت در عایق کاریعایق رطوبتی سنگ نما و مزایا آن

حتما تا به حال برای شما نیز پیش آمده است که با دیدن ساختمان هایی که نمای سنگی دارند از خود بپرسید که این ساختمان ها با گذشت زمان چطور نمای بیرونی خود را حفظ می کنند و در برابر تغییرات محیطی مقاوم هستند؟ پاسخ به این سوال شما را با یک وسیله کاربردی در ساختمان آشنا می سازد. در نمای بیرونی انواع ساختمان ها از سنگ هایی استفاده می شود که مقاومت بالایی باشند اما چیزی که به مقاومت این سنگ ها کمک می کند استفاده از عایق است. عایق رطوبتی سنگ نما به عنوان یک محافظ در برابر نفوذ نم و رطوبت عمل می کند به همین دلیل در هنگام بارش برف و باران های شدید هیچ اتفاقی برای نمای ساختمان ها رخ نمی دهد. 

عایق رطوبتی سنگ نما | انتخابی مناسب برای خریداران

خرید و فروش عایق رطوبتی

خرید و فروش عایق رطوبتی

در گذشته و با روش های ساختمان سازی قدیمی مشکلات زیادی برای ساختمان ها به وجود می آمد یکی از این مشکلات بزرگ نشت نم و رطوبت به دیوارهای ساختمان بود. امروزه برای حل این مشکل و جلوگیری از خسارت هایی که به دنبال دارد از یک وسیله ای به نام عایق رطوبتی استفاده می شود. عایق رطوبتی دیوار جلوی نم و رطوبت نفوذی را می گیرد و از این طریق باعث استحکام و مقاومت دیوارهای ساختمان می شود. عایق رطوبتی دیوارداخلی بیشتر برای سرویس بهداشتی و حمام در ساختمان ها استفاده می شود. 

کاربرد های عایق رطوبتی سنگ نما

کاربرد های عایق رطوبتی سنگ نما

کاربردهای عایق رطوبتی سنگ نما در مقاومت سنگ های نما در برابر تغییرات محیطی مانند برف‌، باران، طوفان و غیره است. برای اینکه سنگ های نصب شده در نمای بیرونی ساختمان ها با گذشت زمان شکل و ساختار اولیه خود را از دست ندهند به یک محافظ قدرتمند نیاز دارند تا آن ها را از آسیب های تغییرات محیطی حفظ کنند و این سنگ ها در روزهای سرد زمستان و فصل گرم سال ساختار خود را حفظ کنند. این محافظ می تواند یک عایق رطوبتی سنگ نما باشد که از نفوذ رطوبت به دیوارها جلوگیری می کند. عایق رطوبتی دیوار گچی نیز در ساخت داخلی ساختمان ها و منازل کاربرد زیادی دارد. 

مدل های مختلف عایق کاری در کشور

مدل های مختلف عایق کاری در کشور

مدل های مختلف عایق کاری در کشور برای عایق دیوارها، کف، تراس، سرویس بهداشتی، حمام و نمای ساختمان استفاده می شود. هر یک از نقاط گفته شده به عایق مخصوصی نیاز دارند تا با گذشت زمان خراب نشوند. عایق رطوبتی مایع از بهترین عایق های رطوبتی موجود در بازارهای فروش است. عایق سفید رطوبتی نیز بیشتر در دیوارهای داخلی ساختمان کاربرد دارد. 

تفاوت قیمت در عایق کاری

تفاوت قیمت در عایق کاری

تفاوت قیمت در عایق کاری به این دلیل است که در نقاط مختلف ساختمان باید از عایق های مخصوصی استفاده شود و روش نصب آن ها با یکدیگر تفاوت دارد. مثلا عایق کاری دیوار سیمانی با عایق کاری نمای بیرونی ساختمان تفاوت دارد و نمی توان هر دوی آن ها را با روش و تجهیزات یکسانی عایق کاری کرد. یکی از بهترین راه ها برای به صرفه بودن عایق کاری های ساختمان مراجعه به نمایندگی های ارائه دهنده این خدمات است چون دو نمایندگی های نصب عایق، با هزینه های مناسب تری می توان این خدمت را دریافت کرد. 

عایق رطوبتی سنگ نما و مزایا آن

عایق رطوبتی سنگ نما و مزایا آن

عایق رطوبتی سنگ نما مزایای زیادی برای مشتریان دارد. مهم ترین مزیت آن حفظ سنگ های نما در برابر تغییرات محیطی مانند سرما و گرما است. اینکه نمای بیرونی منازل با گذشت زمان ساختار خود را از دست ندهند موضوع مهم و قابل توجهی است. برای این خواسته معماران از نوعی عایق های ساختمانی استفاده می کنند که مقاومت سنگ های نما را در برابر سرما و گرما افزایش دهد. تنها عیب این محصول می تواند این موضوع باشد که در ساختمان هایی که نمای ظاهری آن ها ناهموار است هزینه نصب عایق ها کمی بالا خواهد بود و ممکن است تمامی مشتریان توانایی مالی پرداخت آن را نداشته باشند. 

منبع: عایق رطوبتی نانو | شرکت دلیناکو

Call Now Buttonتماس بگیرید