مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

مرجع فروش عایق رطوبتی نانو مایع

آنچه در این مقاله می خوانید...

صفر تا صد عایق رطوبتی نانو را بدانیدعایق کردن سقف با عایق رطوبتی نانوعرضه مستقیم عایق رطوبتی نانو مایعبهترین قیمت انواع عایق رطوبتی نانو مایع

عایق رطوبتی نانو مایع را می توانید به راحتی و با قیمت مناسب از مرجع فروش این محصول تهیه کنید و چنانچه به این عایق به صورت عمده نیاز دارید از طرف این مرجع با قیمت پایین تری به دست شما خواهد رسید؛ ارتباط با این مرجع از طریق روش‌های مختلف امکان پذیر است و شما با سفارش اینترنتی آن می توانید آن را با پایین ترین نرخ ممکن برای آدرس مورد نظر خود را درخواست کرده و در ظرف های ویژه نسبت به دریافت آن اقدام کنید و حتی از آن برای صادرات نیز استفاده نمایید.

مرجع فروش عایق رطوبتی نانو مایع

صفر تا صد عایق رطوبتی نانو را بدانید

صفر تا صد عایق رطوبتی نانو را بدانید استفاده از عایق رطوبتی ایزوگام بدلیل سختی نصب و هزینه‌های بالای اجرای آن و این که مدت در طول عمر آن بیشتر از ده سال در بهترین حالت نمی باشد زیر سوال رفته است به این معنی که در سال‌های اخیر سعی شده است محصولات جدیدی تولید و به بازار عرضه شوند تا جایگزین این عایق رطوبتی کردند که در نتیجه این تلاش ها عایق رطوبتی سقف موسوم به نانو مایع به بازار تولید و مورد استفاده قرار گرفت است.

این عایق مایع همان طور که نام آن مشخص است در ساخت آن از ترکیبات و مواد نانو استفاده شده است و می تواند به عنوان عایق رطوبتی فوندانسیون و عایق رطوبتی فلزات نیز مورد استفاده قرار بگیرد بنابراین از ویژگی‌های این محصول عدم وجود محدودیت بر روی سطح کار می باشد یعنی می توان آن را بر روی هر سطحی اعمال نمود و کار با این مایع شباهت زیادی به رنگ کردن دارد و در عین حال باعث ایجاد یک زمینه سفید در سطح مورد نظر می شود و آن را نسبت به آب نیز نفوذ ناپذیر می نماید.

این عایق رطوبتی برخلاف برخی محصولات سطحی لیز ایجاد نخواهد کرد علاوه بر این پس از این که سطح خشک شد که معمولاً بین ۱۲ تا ۴۸ ساعت طول می کشد می توان روی آن راه رفت و این کار باعث از بین رفتن آن همچون عایق ایزوگام می شود همچنین این عایق را همه افراد می توانند به راحتی مورد استفاده قرار دهند به این شکل که تنها به یک قلم موی نیاز دارند و به این وسیله می توانند با سطح مورد نظر را رنگ آمیزی یا در اصل عایق کاری کنند.

عایق کردن سقف با عایق رطوبتی نانو

عایق کردن سقف با عایق رطوبتی نانو استفاده از عایق رطوبتی نانو که به عایق رطوبتی سقف و پشت بام نیز معروف است برای این قسمت از ساختمان نیز می تواند مورد استفاده باشد و در واقع یکی از مهمترین بخش‌های ساختمان که باید نسبت به آب نفوذ ناپذیر شود همین قسمت است و این را می توانید بدون استفاده از این ایزوگام و به تنهایی برای پوشش سقف مورد استفاده قرار دهید و آن را به طور کامل نسبت به آب نفوذ ناپذیر کنید.

از ویژگی‌های ویژه و قابل لحاظ این عایق شکل آن است یعنی این که مایع می باشد و مایعات به راحتی در هر درز و شکافی رسوخ می کنند و می توانند آن را پر کنند که در مورد این عایق دقیقا صدق می کند و باعث می شود آنها را پر کرده سپس خشک شود و در نهایت سطحی یکدست را ایجاد کرده که آب گریز است و امکان نفوذ آب به درون آن وجود نخواهد داشت چه برسد به این که از آن عبور کند و به این شکل این ویژگی عایق رطوبتی مذکور مهم است.

بنابراین این عایق برای سقف منحصر به فرد و بسیار مناسب است و در بخش داخلی ساختمان بر روی سقف نیز قابل اجرا می باشد و به این ترتیب می تواند این عایق را هم در پشت بام اجرا کرد و هم در بخش داخلی ساختمان آن را به صورت رنگ سفید بر روی سقف اعمال نمود تا به این ترتیب عایق سازی سقف نسبت به آب انجام شود.

عرضه مستقیم عایق رطوبتی نانو مایع

عرضه مستقیم عایق رطوبتی نانو مایع امروزه استفاده از انواع عایق رطوبتی الیاف دار مانند ایزوگام بسیار محدود شده است و جایگزین آن یعنی عایق رطوبتی نانو مایع در عرضه مستقیم این محصول در اختیار خریداران و پیمانکاران ساختمانی قرار می گیرد همچنین شکل عرضه باعث می شود که خریداران بتوانند آن را به کشورهای مختلف نیز صادر کنند زیرا نرخی که برای آن در نظر گرفته شده است بسیار پایین است.

عرضه مستقیم این عایق به شکل بدون واسطه صورت می گیرد و شما می توانید هر مقدار از این عایق را در حجم هایی که برای عرضه آن در نظر گرفته شده است در این شکل عرضه به دست آورید و از آن استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که این عایق رطوبتی می تواند برای سطوح مختلف استفاده قرار بگیرد بنابراین استفاده از آن تنها مختص سقف و پشت بام نیست و می تواند برای دیوارها و ساختمان نیز کاربرد داشته باشد همچنین می توان انواع سطوح مانند لوله های فلزی را نیز با آن پوشاند و به همین دلیل در صورت بازاریابی مناسب برای آن می تواند مشتریان بسیار خوبی داشته باشد.

عرضه مستقیم از طریق همین سایت انجام می شود و خریداران می توانند نیاز خود را از طریق آن به طور واسطه انجام دهند تا به این شکل این محصول برای آنها در نظر گرفته شود و ارسال گردد.

بهترین قیمت انواع عایق رطوبتی نانو مایع

بهترین قیمت انواع عایق رطوبتی نانو مایع انواع عایق رطوبتی نانو مایع برخلاف اوایل که تازه به بازار آمده بود امروزه از توان رقابتی خوبی با انواع عایق های رطوبتی دیگر مانند ایزوگام برخوردار است و حتی اگر قیمت آن بالاتر از ایزوگام نیز باشد هزینه های پایین اجرای آن باعث می‌شود که در نهایت این محصول برای عایق سازی بسیار ارزان تر باشد به همین جهت استفاده از آن در حال گسترش است.

این شکل از عایق می‌تواند با قیمت بسیار مناسب تری نیز ارائه شود بنابراین اگر قصد خرید این عایق رطوبتی را دارید بهترین قیمت آن را می توانید از تولید کننده این محصول دریافت کنید و به این شکل هزینه کمتری برای تهیه هر لیتر از آن پرداخت نمایید همچنین نرخ پایین این محصول باعث می شود که بتوانید آن را به عنوان یک عایق بسیار مناسب به بازار کشورهای همسایه نیز معرفی کنید و به این ترتیب سود بیشتری از تجارت آن کسب کنید.

این عایق در داخل کشور با نرخ ارزان ارائه می‌شود و شما در صورت امکان با فروش آن با ارزهای خارجی می توانید سود حاصل از تجارت این محصول را چند برابر کنید

Call Now Buttonتماس بگیرید