مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

لیست قیمت انواع رنگ عایق رطوبتی نانو پلیمر در بازار ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید رنگ عایق رطوبتی با قیمت ارزانفروشنده معتبر رنگ عایق رطوبتی

از رنگ عایق رطوبتی برای ترمیم کردن ایزوگام ها استفاده می شود و با توجه به این موضوع که تقاضای بسیار زیادی برای رنگ عایق رطوبتی در بازار وجود داشته قیمت آن هم به طبع رو به افزایش رفته است. قیمت انواع رنگ عایق رطوبتی را می توان از سایت ها یا از فروشگاه خرید این رنگ ها جویا شد.

لیست قیمت انواع رنگ عایق رطوبتی نانو پلیمر در بازار ایران

خرید رنگ عایق رطوبتی با قیمت ارزان

خرید رنگ عایق رطوبتی با قیمت ارزان

عایق رطوبتی از ابتدا تاکنون پیشرفت های زیادی داشته است، به طوری که ابتدا از قیرگونی برای عایق رطوبتی استفاده می شده و نسل بعدی این عایق های رطوبتی ایزوگام بوده است. امروزه با پیشرفت صنعت، عایق های رطوبتی نانو پلیمر در بازار ایران تولید می شوند که به عنوان جدیدترین نوع عایق های رطوبتی محسوب می شوند که در این عایق ها ترکیبات اصلی آن مواد پلیمری هستند.

از موارد استفاده عایق های رطوبتی نانو پلیمر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • حمام
  • دستشویی
  • استخر ها و جکوزی ها
  • پشت بام ها
  • سقف ها شیب دار و …

که نحوه وصل کردن آن نیز به این گونه است که روی سطح چسبانده می شود ولی برای عایق های جدید تر یعنی نانو پلیمر ها بهتر است یک فرد متخصص آن را نصب کند.

این نوع از عایق ها دارای یکسری تفاوت هایی نسبت به نسل های قبلی خود هستند 1- در عایق های نانو میزان نفوذ پذیری نسبت به نسل های قدیمی تر صفر است. 2- مقدار زیادی از آب را روی خود می توانند تحمل کنند. 3- از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. 4- روی سطح هایی مانند سیمان و آسفالت به راحتی چسبانده می شود.

عایق های رطوبتی در مقایسه با روش های دیگر بسیار ارزانتر، راحت تر و جزء ایده آل ها محسوب می شوند و می توان گفت برای محیط زیست هیچ گونه ضرری ندارند و دوستدار محیط زیست نیز هستند.

قیمت عایق رطوبتی نانو پلیمر بستگی زیادی به شرکت تولید کننده آن دارد و می توانید آن را از فروشگاه های ساختمانی در سراسر شهر ها تهیه کنید.

فروشنده معتبر رنگ عایق رطوبتی

فروشنده معتبر رنگ عایق رطوبتی

اگر رنگ عایق های رطوبتی سفید یا رنگی باشد می توان گفت که از این عایق ها برای دیوار های ساختمان استفاده می کنند، چرا که اگر باران زیادی ببارد باعث می شود که آب به داخل ساختمان نفوذ کند و منجر به خسارت های زیادی می شود. برای خرید رنگ عایق رطوبتی دیوار می توان آن را به صورت عمده نیز خریداری کرد، این محصول دارای ترکیبات منحصر به فردی است که در برابر تغییرات دما، اشعه فرابنفش خورشید، بارش مدام باران از مقاومت بالایی برخوردار است.

منبع: عایق رطوبتی نانو | شرکت دلیناکو

Call Now Buttonتماس بگیرید