مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش عایق رطوبتی استخر با کیفیت بی نظیر

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع عایق های رطوبتی استخرمشاوره خرید انواع عایق های رطوبتی استخر

قیمت فروش عایق رطوبتی استخر با توجه به کیفیت آنها و و همچنین نوع عایق و میزان استفاده از آن متفاوت می باشد.

قیمت فروش عایق رطوبتی استخر با کیفیت بی نظیر

انواع عایق های رطوبتی استخر

انواع عایق های رطوبتی استخر

انواع عایق رطوبتی استخر در بازار موجود می باشد. عایق رطوبتی استخر به مجموعه ای از محصولات گفته می شود که کار آب بندی استخری برای جلوگیری از نوفذ و خروج آب را انجام می دهند. عایق های رطبتی استخر در هر مرحله از ساخت استخر قابل استفاده هستند. بر این اساس انواع عایق رطوبتی استخر را می توان در چند دسته جای داد.

عایق های رطوبتی بر پایه پلیمرها، عایق های رطوبتی بر پایه اپوکسی ها، عایق های بر پایه اکرلیک ها؛ این عایق های رطوبتی بر پایه سیمان پلیمری و انواع مختلف ان در مراحل ساخت استخر مورد استفاده هستند. در واقع عایق رطوبتی استخر نسبت به عایق حرارتی آن بسیار با اهیمت تر است.

شناخت و درک صحیح از ساختار فیزیکی استخر و به تناسب آن انتخاب روش صحیح برای عایق کاری آن یکی از مهمترین اصول اولیه عایق کار در استخر است. عایق کاری استهتر به ویژه در استخرهای با کاربرد کشاورزی و صنعتی عمدتا به روش سنتی و استفاده از غیر و گونی و یا ایزوگام صورت می گیرد. این روش ها البته بیشتر برای جاهایی است که فشار آب کم باشد اما به هر ترتیب فشار هیدرو استاتیکی آب اختمال کنده شدن و جدا کردن ایزوگام را افزایش می دهد.

یکی دیگر از جدیدترین روش های عایق کاری استخرها استفاده از عایق رطوبتی مایع در استخر است. عایق رطوبتی مایع نوعی از عایق رطوبتی بوده که به حالت روان و مایع و در دور رنگ سفید و مشکی تولید می شود. این عایق رطوبتی از مدرن ترین عایق های رطوبتی در دنیا به شمار می رود. از آن جایی که این روش عایقی دارای مزایای بسیار بالایی بوده و میزان مقاومت آن نیز زیاد است امروزه در عایق کاری استخر از آن استفاده می شود.

مشاوره خرید انواع عایق های رطوبتی استخر

مشاوره خرید انواع عایق های رطوبتی استخر

برای مشاوره خرید انواع عایق های رطوبتی استخر می توان با تماس و یا مراجعه حضوری به مراکز فروش و عرضه معتبر این محصولات از کارشناسان انها به صورت رایگان مشاوره دریافت کرد و نسبت به خرید بهترین عایق مورد نظر خود اقدام نمود. عایق های رطوبتی برای استخرها از جمله حیاتی ترین ملزومات مورد استفاده در آنها می باشند، بنابراین انتخاب یک عایق مناسب و با کیفیت که بتواند پاسخگوی نیاز استخر مورد نظر باسد هر چند گران باشد اما در بلند مدت می تواند مقرون به صرفه بودن آن را حس کرد.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فواد حفیظی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120526785

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: dlinaaco@gmail.com

مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید