مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

قیمت فروش عایقهای رطوبتی استخر با برند معتبر

آنچه در این مقاله می خوانید...

برترین توزیع کننده عایق رطوبتی نانو پلیمر در عرصه بین المللیفروشنده عایق های رطوبتی استخر با برندهای معتبر

عایقهای رطوبتی مختلفی برای استخرها استفاده می‌شود از جمله انواع مواد نانو عایق، کامپوزیت‌های فایبرگلاس، ایزوگام و غیره که هر کدام از کارایی متفاوتی برخوردار بوده و برای اماکن مختلف توصیه می‌شود. قیمت فروش عایقهای رطوبتی استخر شامل دو بخش مواد اولیه و اجرا می‌شود. این مرکز به ارائه برندهای معتبر برای انواع استخرها می‌پردازد.

قیمت فروش عایقهای رطوبتی استخر با برند معتبر

برترین توزیع کننده عایق رطوبتی نانو پلیمر در عرصه بین المللی

برترین توزیع کننده عایق رطوبتی نانو پلیمر در عرصه بین المللینانو تکنولوژی طی دهه‌های اخیر پیشرفت زیادی داشته و تقریبا در همه صنایع جای خود را باز کرده است. انواع پلیمرهای نانومتری در زمینه‌های مختلف به عنوان عایق رطوبتی به کار گرفته شده است.
این مواد با داشتن اندازه‌های خیلی کوچک از عبور قطرات آب جلوگیری می‌کند، زیرا ذرات تشکیل دهنده مواد هر چقدر کوچکتر باشد منافذ بین ذرات نیز کوچکتر می‌شود. در مواد با اندازه نانومتری فاصله بین عناصر تشکیل دهنده آن از اندازه مولکول‌های آب کوچکتر می‌باشد و به این ترتیب امکان عبور رطوبت از آن ماده وجود ندارد.

قیمت عایق رطوبتی نانو پلیمر به درصد خلوص این مواد بستگی دارد به این شکل که هرچه نسبت ذرات نانومتری تشکیل دهنده در حجم ماده بیشتر باشد کارایی بالاتری در عایق بندی دارد بنابراین قیمت آن بالاتر خواهد بود. برترین توزیع کننده های این محصولات در سطح بین المللی به عرضه مواد با خلوص بالای 98 درصد می‌پردازند.

فروشنده عایق های رطوبتی استخر با برندهای معتبر

فروشنده عایق های رطوبتی استخر با برندهای معتبرعایق بندی استخر اگر به صورت کامل انجام نشود از چند جهت زیان‌بار خواهد بود؛ هزینه‌ای که در اثر نشت آب و تامین آب اضافه باید پرداخت شود. نشت آب باعث مرطوب شدن زمین اطراف و به دنبال آن سستی و ناپایداری بناهای ساخته شده بر آن می‌شود. نفوذ آب اگر برای مدتی طولانی ادامه یابد حتی ممکن است ریزش ساختمانها و خسارات مالی و جانی جبران ناپذیر را به دنبال داشته باشد.

اگر شما خریدار عایق رطوبتی هستید لازم هست به چند نکته کلیدی در تهیه این مواد توجه نمایید:

  1. از فروشنده معتبر و شناخته شده خرید کنید.
  2. عایق خریداری شده دارای برند معتبر با استانداردهای صنعتی باشد.
  3. با توجه به کاربری استخر نوع عایق را انتخاب کنید.
  4. به نکات فنی و تکنیکی در هنگام اجرای عایق در استخر و نگهداری در مراحل بعدی توجه نمایید.
  5. از فروشنده و مجری عایق‌بندی، تضمین بلندمدت بخواهید.

با توجه به اینکه قیمت تمام شده در اجرای پروژه های نانو عایق در استخرهای ورزشی، تفریحی، کشاورزی، آبنما و غیره متفاوت است و همچنین حساسیت محل و کاربری در قطر عایق مورد استفاده تاثیر گذار است توصیه می‌شود حتما از یک کارشناس خبره قبل از اجرای پروژه کمک بگیرید و به بررسی دقیق همه جوانب از جمله ایمنی و هزینه‌ها بپردازید.
این مرکز با سالها تجربه در زمینه خرید و فروش برندهای معتبر نانو مواد و نانو عایق‌های استخری آماده ارائه مشاوره تخصصی به همراه محصولات متناسب با نوع استخر شما می‌باشد.

منبع: عایق رطوبتی نانو | شرکت دلیناکو

Call Now Buttonتماس بگیرید