مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

قیمت عایق های رطوبتی | ارائه دهنده بهترین کیفیت در بازار های داخلی به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع عایق رطوبتیلیست قیمت به روز عایق های رطوبتیبهترین روش آب بندی با عایق سفید باممقایسه قیمت ایزوگام و عایق رطوبتی نمایندگی معتبر محصولات در بازار های داخلی

این مرکز ارائه دهنده بهترین کیفیت در بازار های داخلی به صورت عمده است . قیمت عایق های رطوبتی به طور کامل ارائه کرده است .عایق کاری رطوبتی یکی از راهکار های مقابله با خسارت های جبران ناپذیر رطوبت ونم به ساختمان است . در ایران با توجه به اقلیم و آب و هوا و نیز وجود منابع نفتی متداولترین عایق رطوبتی قیر و گونی می باشد . که با پیشرفت تکنولوژی این روش جای خود را به عایق های پیش ساخته (ایزوگام ) داده است . اما با پیشرفت علوم و نیز گرانی مواد نفتی و قیر در بعضی مواقع عایق های پیش ساخته نیز مقرون به صرفه نبوده و مهندسان را به آن واداشت تا از مواد شیمیایی جهت عایق بندی سازه استفاده کنند که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر کیفیت و کارایی بتواند با سایر عایق ها رقابت کند . 

قیمت عایق های رطوبتی | ارائه دهنده بهترین کیفیت در بازار های داخلی  به صورت عمده

انواع عایق رطوبتی

انواع عایق رطوبتیاز جمله انواع عایق رطوبتی این مرکز عبارتند از : عایق رطوبتی نانو پلیمری ،عایق رطوبتی مایع ، عایق رطوبتی ایزوپل ،عایق رطوبتی بی رنگ و عایق رطوبتی چوب . عایق رطوبتی مایع به صورت مایع بوده و با استفاده از دستگاه اسپری و یا قلم مو بر روی سطوح اجرا می شود . قبل از استفاده از این عایق ها سطح باید تمیز و خشک باشد . اگر سطحی دارای بر آمدگی و یا شیب است . قبل از عایق بندی باید آن را آماده کرد. این عایق قابلیت چسبندگی به انواع سطوح را دارد . این عایق آسیب های فیزیکی و  یا هر نوع آلودگی ایجاد نمی کند و  قابلیت رنگ پذیری دارد . 

لیست قیمت به روز عایق های رطوبتی

لیست قیمت به روز عایق های رطوبتیبرای هر مکان مرطوبی عایق رطوبتی لازم است . چرا که رطوبت عامل بالقوه ایی در ساختمان است . که می تواند سلامت و آسایش ساکنین آن را به خطر بیاندازد . و به زیبایی و مصالح ساختمان لطمه وارد کند . عایق کاری رطوبتی به هر روشی گفته می شود که به وسیله آن بتوانیم  مانع نفوذ آب و رطوبت به داخل مکان مورد نظزمان بشویم . این مرکز لیست قیمت به روز عایق های رطوبتی را به مشتریان محترم ارائه می کند . 

بهترین روش آب بندی با عایق سفید بام

بهترین روش آب بندی با عایق سفید باممکان هایی که عایق کاری  نشده اند نمور و مرطوب اند . و باعث تشدید و تداوم بیماری هایی چون سرماخوردگی و رماتیسم می شود . رطوبت دیوار ها باعث می شود املاح نمک موجود در مصالح حل شده سپس به صورت شوره و سفیدک در دیوار ها ظاهر شود . این رطوبت شرایط مناسبی برای رشد قارچ ها فراهم ساخته . بوی نامطبوعی تولید می کند . روش سنتی آب بندی پشت بام ها و دیوار های سرویس بهداشتی و حمام ها استفاده از قیرگونی یا ایزوگام است . اما امروزه در کشور های پیشرفته از مصالح جایگزینی به جای آب بندی استفاده می شود . که به این روش عایق سفید می گویند در صورتی که در پشت بام استفاده شود به آن عایق سفید بام گفته می شود . بهترین روش آب بندی با عایق سفید بام است . عایق سفید نوعی پوشش کاملا آب بند است . که بر پایه پلیمرها و مواد اکریلکی ساخته شده است . این عایق مزایای فراوانی دارد و با محیط زیست سازگار هستند . 

مقایسه قیمت ایزوگام و عایق رطوبتی

مقایسه قیمت ایزوگام و عایق رطوبتی قیمت عایق رطوبتی با توجه به تنوع محصولات عایق کاری و کابری های مختلف متغیر می باشد . قیمت عایق رطوبتی سویان و انواع عایق های رطوبتی دیگر را از ما بخواهید . اگر مقایسه قیمت ایزوگام و عایق رطوبتی را توجه کنیم .برای روش سنتی ایزوگام قیمت متغیر و عایق رطوبتی کیفیت بهتر با قیمت متفاوت تر . 

نمایندگی معتبر محصولات در بازار های داخلی

نمایندگی معتبر محصولات در بازار های داخلیاین مرکز نمایندگی معتبر محصولات در بازار های داخلی را دارد . اگر مایل به گرفتن نمایندگی این محصولات را دارید به ما مراجعه کنید .

Call Now Buttonتماس بگیرید