مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

قیمت عایق رطوبتی پلیمری | تولید کننده انواع مختلف با کیفیت و استاندارد

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاع از لیست قیمت عایق رطوبتی پلیمریمقایسه قیمت عایق رطوبتی پلیمری با عایق های دیگرپرفروش ترین عایق رطوبتیمشخصات فنی عایق رطوبتی پلیمری

قیمت عایق رطوبتی پلیمری بستگی به میزان استفاده شما از آن دارد.

اکثر ساختمانهای تجاری ومسکونی امروزه بااستفاده از روش های نوین عایق کاری دربرابر رطوبت وحرارت های بالا به خوبی عایقکاری می شوند.شرکت های تولیدکننده واجرای ونصب عایق رطوبتی استاندارد فعالیت های گسترده ای را دراین زمینه انجام می دهند.عایق های رطوبتی استاندارد باتوجه به رعایت اصول وقوانین موجود بیش تر از سایر عایق های رطوبتی درساختمان هابکار می رود.

اکثرشرکت هایی که به تولید عایق رطوبتی می پردازند ، نمایندگی های مختلفی رادرسراسر کشوردارند.

برای خرید از این شرکت ها ابتدا کارشناسان ومتخصصان به محل فرستاده می شوند تابابررسی ، کنترل شرایط ومشاوره های لازم به خریداران عایق رطوبتی استاندارد را به آنها جهت عایقکاری ساختمان معرفی کنند.

عایق رطوبتی استاندارد تمامی ویژگیهای مطلوب انواع عایق رطوبتی نظیر پشم سنگ و پشم شیشه رادارد.

عایق رطوبتی لایه ای از قبل از ساخته شده است که در مقابل آب ورطوبت ، ساختمان را مصون نگه می دارد. عایق رطوبتی ، به شکل رولی یاشیت است که باقطرها واندازه های موردنیاز، تولید می شود. این محصول در گذشته فقط برای پشت بام مورد استفاده قرار می گرفته است اما امروزه در قسمت های مختلفی از ساختمان مثل فونداسیون ، سرویس بهداشتی ، آشپزخانه ، بالکن ، دیوارها وغیره مورد استفاده قرار می گیرد. عایق کردن ساختمان دربرابر رطوبت ونم ، ازواردشدن صدمات جبران نشدنی به ساختمان جلوگیری می کند.

اجرای عایق های رط.وبتی پلیمری در هر سطح ، ریزه کاری ها ونحوه اجرای مخصوص به خود رادارد .

قیمت عایق رطوبتی پلیمری | تولید کننده انواع مختلف با کیفیت و استاندارد

اطلاع از لیست قیمت عایق رطوبتی پلیمری

اطلاع از لیست قیمت عایق رطوبتی پلیمریبا کمی فکر واندیشه درانتخاب ملزومات ومواد مورد نیاز خود سعی نماییم ازبهترین وکامل ترین امکانات روز دنیا جهت تامین رفاه وآسایش بیشتر خود بهره ببریم .

عایق رطوبتی نانو باتشکیل بک لایه پلاستیک بی رنگ بنابه دلخواه شما علاوه برجلوگیری صددرصد از رطوبت الکتریسیته ، صوت وحرارت نیز می باشد وباتوجه به سیکی وزن و مایع بودن وقابلیت انعطاف ، کشش ، فشرده شدن و نفوذ در سطح زیرین ویک پارچه شدن با آن بدون لایه شدن دارای قابلیت نصب برروی تمامی سطوح از جمله سیمان ، موزییک ، کاشی، گرانیت، سنگ های رسوبی، گچ ، کاه گل ، لوله های بتنی، آب وفاضلاب، پل ها، کانال ها، کابینت ها، فلزات وچوب می یاشد.

قیمت عایق رطوبتی بام بستگی به جنس و مدلی دارد که انتخاب می نمایید.

مقایسه قیمت عایق رطوبتی پلیمری با عایق های دیگر

مقایسه قیمت عایق رطوبتی پلیمری با عایق های دیگرقیمت های انواع عایق های رطوبتی پلیمری سبب شده است که مصرف کننده بیشتری برای خرید از خود نشان بدهد.قیمت ها براساس نوع ومواد اولیه وبا نوسانات بازار متغیر است .

مزیت عایق های رطوبتی نانو

آن چه که باید در نظر بگیرید کیفیت وسرعن پوشش دهی با عایق های نانو است و در مقابل استفاده ونصب واجرای ایزوگام به مراتب سخت تر وزمان بیشتری رانیاز دارد.

ایزولاسیون وآب بندی از درزها وشکاف ها وهمینطور تعمی ر ساختمان وپوشش سقف راکه قلا ایزوگام شده است می توان با عایق های نانو به آسانی انجام داد.

پرفروش ترین عایق رطوبتی

پرفروش ترین عایق رطوبتیهمانطور که می دانید استفاده از نانو در صنعت به ویژه ساختمانی امروزه یکی از مهم ترین ومفیدترین کارها در صنعت به شمار می رود.وداشتن مواد نانو دراین مصالح وصنعت جزء امتیازات هرمحصول وهمچنین کیفیت آن میشود.

نانو عایق رطوبتی ورنگ نانو عایق رطوبتی برای هرمکان مرطوبی لازم است چرا که رطوبت عامل بالقوه ای درساختمان است که می تواند سلامتی وآسایش ساکنین آن رابه مخاطره اندازد وبه زیبایی ومصالح ساختمان لطمه وارد کند.عایق کاری رطوبتی به هر روشی گفته می شود که به وسیله آن بتوانیم مانع نفوذ آب ورطوبت به داخل مکان مورد نظرمان بشویم .

قیمن عایق رطوبتی نانو پلیمر بسیار مناسب بوده و قابل مقایسه با  قیمت عایق رطوبتی ایزوگام و قیر و گونی می باشد. قیمت عایق رطوبتی ایزوپل نیز با توجه به ویژگی های مناسب می باشد.

مشخصات فنی عایق رطوبتی پلیمری

مشخصات فنی عایق رطوبتی پلیمریاول تصویری که از پشت بام ساختمان ها ، زیرسازی سرویس های بهداشتی وحمام و… به جهت ایزولاسیون رطوبتی در ذهن ما تداعی می شود، وجود ایزوگام یا قیرگونی های کف می یاشد. اما بارشد تکنولوژی وکشف علومی چون نانو، دریچه ی توینی به عایق های رطو بتی باز شده است .

کالای مورد بحث عایق رطوبتی نانو پلیمری می باشد که پایه آبی دارد. نانو پلیمر یک لایه روی سطح ایجاد می کند وبرای سطوح متخلخل و ناصافی کاربرد دارد که انتظار داریم درآینده در آن ترک ایجاد شود.

اسپری عایق رطوبتی ور در کل اجرای این عایق  کار ساده ای می باشد و به همین دلیل طرفداران زیادی دارد.

منبع: عایق رطوبتی نانو | شرکت دلیناکو

Call Now Buttonتماس بگیرید