مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

قیمت خرید عایق رطوبتی سفید در فروشگاه های معتبر

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز خرید و فروش عایق رطوبتی در یزدجایگزین های قیمت گذاری عایق سفید رطوبتی

مشکلات ناشی از نم و رطوبت بر ساختمان ها باعث ایجاد خساراتی چون ترک خوردگی دیوارها، متورم شدن گچ کاری دیوار و در نتیجه فرسودگی و تخریب سازه ها خواهد شد. عایق های رطوبتی در انواع مختلف راه حل مناسبی برای پیشگیری از بروز مشکلاتی این چنین می باشد. در ادامه به بررسی انواع عایق های رطوبتی، کاربرد آن ها و بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت خرید عایق رطوبتی سفید می پردازیم.قیمت خرید عایق رطوبتی سفید در فروشگاه های معتبر

مرکز خرید و فروش عایق رطوبتی در یزد

مرکز خرید و فروش عایق رطوبتی در یزداز مشکلات اساسی که در اکثر ساختمان ها و سازه ها مشاهده می شود؛ مشکل نم و رطوبت می باشد که حتی می تواند ایجاد خسارت برای ساختمان را در پی داشته باشد و بر همین اساس عایق کردن پشت بام ها، آشپزخانه سرویس های بهداشتی، لوله های آب و هر قسمت دیگر از ساختمان که به هر دلیلی دچار نم زدگی و رطوبت
شده باشد اهمیت فراوانی برای جلوگیری از بروز مشکل دارد.

یکی از بهترین عایق های رطوبتی موجود در بازار نوع سفید آن می باشد. توزیع و پخش عایق سفید رطوبتی با کیفیت در یزد به اشکال مختلف صورت می گیرد. این عایق ها در بسته بندی های ۱، ۴، ۱۰ و ۲۰ کیلوگرمی علاوه بر عرضه در سراسر شهر یزد آماده توزیع در نقاط دیگر کشور می باشد.

قیمت عایق سفید رطوبتی نسبت به دیگر مصالح مشابه پایین تر است و هزینه اجرا، تعمیر و نگهداری آن هم چندان بالا نیست اما به دلیل نوسانات شدید بازار نمی توان قیمت محصول را به طور دقیق مشخص کرد و برای اطلاع از آخرین قیمت ها باید با کارشناسان سایت ارتباط بگیرید.

جایگزین های قیمت گذاری عایق سفید رطوبتی

جایگزین های قیمت گذاری عایق سفید رطوبتیبرای خرید عایق پشت بام و به طور کلی عایق رطوبتی با کیفیت خوب و مرغوب باید به موارد زیر توجه فرمایید:

  1. خشک شدن سریع
  2. سازگاری با محیط زیست و ضد حریق بودن
  3. داشتن کششانی بالا
  4. داشتن قابلیت ترمیم و لکه گیری
  5. مقاوم بودن در برابر اسیدها و روغن های صنعتی
  6. انعطاف پذیری و چسبندگی بالا
  7. مقاوم بودن در برابر شرایط جوی، رطوبت و اشعه ماورا بنفش خورشید

عایق رطوبتی مرغوب دارای خصوصیات بالا می باشد که باعث دوام بیشتر محصول خواهد شد. این عایق ها به طور استاندارد در رنگ سفید عرضه می شوند اما بنا به تقاضای مشتری در رنگ های دیگر نیز تولید و عرضه می شود. در چند سال اخیر انواع عایق های حرارتی با افزایش سطح استاندارد های ساخت مسکن همواره مورد توجه صنعت ساختمان سازی کشور بوده است. این محصول به دلیل کاربرد های فراوان و کیفیت بالا مورد استقبال همسایگان کشور ایران بوده و به کشورهایی چون افغانستان، ارمنستان و عراق صادر می شود.

منبع: عایق رطوبتی نانو | شرکت دلیناکو

Call Now Buttonتماس بگیرید