مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

قیمت باکیفیت ترین عایق رطوبتی ژیکابام در شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید عایق رطوبتی پودری ژیکابامافزایش هزینه تولید عایق رطوبتی خودرو
  • تعیین نوع عایق رطوبتی مناسب جهت سطوح گوناگون ،نیاز به ادب و تخصص دارد

کارشناسان ما ، کاملا رایگان اطلاعات لازم را در گزین کردن شما میگذارند و راحت ترین روش اجرا را حتی توسط خودتان ارائه خواهند داد.خرید این محصول به صورت حضوری و غیر حضوری انجام میپذیرد.قیمت عایق رطوبتی ژیکابام برای خریداران آن مقرون به صرفه میباشد.قیمت باکیفیت ترین عایق رطوبتی ژیکابام در شیراز

خرید عایق رطوبتی پودری ژیکابام

خرید عایق رطوبتی پودری ژیکابام

یرژیکا بام ZHIKA BAM عایق رطوبتی پودری:ژیکا بام حاصل آخرین دست آورد صنعت ساختمان در مقوله تولید عایق های نوین است که جایگزین روشهای کهنه عایق کاری همانند قگونی و ایزوگام شده است ، ژیکا بام عایقی است حاضر مصرف که تنها با اضافه کردن آب به آن حاضر استفاده میگردد.ژیکا بام لایه ای نازک ، تغییر ناپذیر و انعطاف پذیر ، با رنگهای مختلف بر روی سطح تحتانی تشکیل دیتا و آن را کاملا آب بندی میکند ، ژیکا بام زیاد سبک و چسبنده است و میتوان آن را بدون احتقار عایق قبلی بر روی آن اجرا نمود. با به کارگیری ژیکا بام در رنگهای گوناگون جهت پوشش بارو و سقف نیز عرضه میگردد. دودمان جدید عایق های رطوبتی با فرمولاسیون و مواد اولیه که توسط یکی از شرکتهای تراز اول جهان ساخته شده جایگزین آسان ، اقتصادی و مطمئن ایزوگام ، آسفالت ، و قیرگونی در پشت بام و سرویس های بهداشتی اجرای سریع و تمیز حتی روی سطح نمور با ضمانت پنج ساله صنایع شیمیایی ژیکا و افزودنی های بتن ، مواد شیمیایی ساختمانی و صنعتی  با بیش از 15 سال سابقه با 65 نوع فرآورده متفاوت در زمینه ساختمانی در خدمت شما رفقا می باشد.

قیمت محلول عایق رطوبتی با کیفیت زیاد در سایت معتبر ما به فروش میرسد.

افزایش هزینه تولید عایق رطوبتی خودرو

افزایش هزینه تولید عایق رطوبتی خودروخرید  عایق رطوبتی خودرو:اجرای عایقکاری کف اتومبیل بوسیله ایزوگام: عایق های صوتی برای رفع صدا های اذیت دهنده ، مربوط به موتور ( صداهایی که از موتور وارد اطاق می شوند ) و مایه اذیت و آزار سرنشینان خودرو می شود استعمال دارد . در کشورهای پیشرفته یکی از فاکتورهای اساسی برای گونه های گوناگون خودرو  که به عنوان یک امتیاز بسیار ویژه برای چشم وهمچشمی در بازار خودرو محسوب می شود رضایت مشتری از سواری آن است احد از این عایق های صوتی که مینواند الی حدامکان از وارد شدن صدا ممانعت کند ایزوگام استاجرا عایقکاری کف اتومبیل بدست ایزوگام:اين گونه عايقها بر پايه قير ساخته شده اند  که بوسيله مواد ابری  و ترموپلاستيک الاستومرها اصلاح شده اند  . اين نوع عايقها داراي قدرت چسبندگي بالايي ميباشند و به دليل ذات خودچسب بودن نياز به گرما و موعد پخت ندارند. اين نوع عايقها در سالن تريم و بصورت دستي بر روي درها , سقف , جلو پنجره , گلگيرها و ديگر نقاط لازم اعمال ميشوند.

Call Now Buttonتماس بگیرید