مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

فروش عمده عایق رطوبتی ژیکابام در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کننده بهترین پودر عایق رطوبتی صادراتیقیمت انواع عایق رطوبتی درجه یک خارجی

 امروزه عایق های رطوبتی جایگزین بسیار مناسبی برای ایزوگام و قیر گونی می باشند. از جمله محصولات موجود در بازار می توان به عایق رطوبتی ژیکا بام اشاره کرد. این عایق از جدید ترین و بهترین مواد برای آب بندی می باشد. عایق رطوبتی ژیکا بام دارای مصارف مختلفی مانند؛ آب بندی استخر، مخازن آب، سرویس های بهداشتی، ایرانیت، دیوار باران گیر و… می باشد. عایق رطوبتی ژیکا بام به صورت پودر می باشد و کافی است که با آن مقداری آب اضافه کرد و به راحتی استفاده کرد. خرید عایق رطوبتی ژیکابام را می توان با قیمت ارزان و بسیار مناسب از مکان های ارائه دهنده قیمت های عمده تهیه کرد. قیمت به همراه کیفیت دو عامل کلیدی در میزان فروش هر محصول و همچنین ایجاد رضایت در بین خریداران می باشد. این یک امر بدیهیست که فروش عمده عایق رطوبتی ژیکابام به مراتب ارزان تر از قیمت های جزئ و خرده فروشی است.

فروش عمده عایق رطوبتی ژیکابام در مشهد

تولید کننده بهترین پودر عایق رطوبتی صادراتی

تولید کننده بهترین پودر عایق رطوبتی صادراتیتولید کننده بهترین پودر عایق رطوبتی صادراتی، از شرکت های دانش  بنیان با تجربیاتی ارزنده در زمینه تولید انواع محصولات توانسته با ارائه محصولات با کیفیت و بهترین خدمات و کسب اعتماد مشتریان، نامی مورد اعتماد در عرصه تولید انواع عایق رطوبتی در سراسر کشور باشد.

مهمترین عامل برای موفقیت در صادرات این گونه از محصولات  بسته بندی شیک و زیبا و مشتری پسند و استفاده از بازاریابی دیجیتال است.

بنابراین با شناسایی بازار هدف مناسب در کشورهای همسایه، می توان با صادرات محصولات مورد نیاز آن ها، تجارت خوبی داشته باشیم.

از جمله مزایا استفاده از عایق رطوبتی:

 1. دوام و مقاومت بالا
 2. کاربرد آسان
 3. مقرون بصرفه
 4. مقاوم در برابر فشار بالا
 5. قابل اجرا بر روی تمام سطوح
 6. انعطاف پذیری بالا 

قیمت انواع عایق رطوبتی درجه یک خارجی

قیمت انواع عایق رطوبتی درجه یک خارجیحفاظت ساختمان در برابر رطوبت یکی از دغدغه های اصلی در بین افراد می باشد. نم و رطوبت باعث خسارت های زیادی به ساختمان می شود.

امروزه با پیشرفت های موجود در این زمینه شاهد انواع عایق های رطوبتی در بازار می باشیم.

از انواع عایق های رطوبتی می توان به چند نمونه زیر اشاره کرد.

 • عایق رطوبتی قیر گونی
 • عایق رطوبتی پیش ساخته
 • عایق رطوبتی مایع
 • عایق پلیمری پاششی
 • عایق رطوبتی آرت فلکس
 • عایق رطوبتی نما

جهت چسباندن و اتصال عایق های رطوبتی از چسب عایق استفاده می شود. با استفاده از این چسب می توان عایق را بر روی هر نوع سطحی به راحتی چسباند. نصب عایق به وسیله این چسب سبب می شود که در برابر تنش های حرارتی مقاومت بالایی از خود نشان دهد. 

قیمت انواع عایق رطوبتی درجه یک خارجی از طرق مختلف قابل بررسی می باشد، اما معمولا معتبرترین مکان ها بهترین گزینه جهت این امر می باشند.

البته بسیاری از مراکز با توجه به رکود اقتصادی حاکم بر بازار و نوسانات موجود در بازار ارزی همه روز اقدام به اعلام قیمت روز این محصول می نمایند.

منبع: عایق رطوبتی نانو | شرکت دلیناکو

Call Now Buttonتماس بگیرید