مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

فروش عایق رطوبتی | مرکز تولید و توزیع مدل های متنوع عایق رطوبتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نمایندگی های فروش انواع عایق رطوبتیخرید عایق رطوبتی نانو به صورت عمدهقیمت عایق رطوبتیمرکز تولید و توزیع مدل های متنوع عایق رطوبتی

عایق های رطوبتی امروزه دارای اهمیت ویژه ای هستند. عایق های رطوبتی باعث می شوند تا آب به دیوارهای ساختمان ها رخنه نکند و باعث فرسودگی پایه ها و دیوارها نشود.

در کشورمان شرکت های گوناگونی هستند که در کار تولید انواع عایق رطوبتی می باشند. این شرکت ها پس از تولید، فروش عایق رطوبتی به مشتریان خود را انجام می دهند.

مرکز تولید و توزیع مدل های متنوع عایق رطوبتی را می شود شهرهای گوناگونی دانست که کارخانه ها در حال فعالیت هستند. این کارخانه از راه های مختلفی محصول خود را به دست مشتریان می رسانند که می شود به این موارد اشاره کرد:

 1. نمایندگی ها
 2. شرکت های تجاری
 3. فروشگاه های سطح شهر
 4. فروشگاه هایی آنلاین

این فروشنده ها را می شود به راحتی پیدا کرد. خرید عایق رطوبتی در انواع مختلف از آنان امکان پذیر می باشد. فروشنده ها اکنون در کار عرضه عایق رطوبتی جدید می باشند که دارای مزیت های مخلتفی دارند.

فروش عایق رطوبتی | مرکز تولید و توزیع مدل های متنوع عایق رطوبتی

نمایندگی های فروش انواع عایق رطوبتی

نمایندگی های فروش انواع عایق رطوبتیهمان گونه که گفته شد، یکی از راه هایی که کارخانه ها، تولیدات شان را به دست مشتریان می رسانند، نمایندگی ها می باشد. در این نمایندگی ها انواع مختلفی از عایق های رطوبتی عرضه می شود که می توان به این موارد اشاره کرد:

 • عایق رطوبتی نانو
 • عایق رطوبتی ایزوگام
 • عایق رطوبتی قیر و گونی
 • و غیره

نمایندگی ها عایق نانو را در رنگ های متفاوتی به بازار عرضه می کنند که می توان به عایق سفید رطوبتی اشاره کرد. رنگ عایق رطوبتی در گذشته بیشتر همان قیری یا مشکی بود که اکنون با توجه به تولید و پدید آمدن، عایق های جدید و کاربردی، دارای رنگ های مختلفی شده اند.

با همه این ها می شود در هر شهری که زندگی می کنیم، به راحتی شعبات شرکت های تولیدی انواع عایق رطوبتی را پیدا کرد و خرید خود را از آنان انجام داد.

خرید عایق رطوبتی نانو به صورت عمده

خرید عایق رطوبتی نانو به صورت عمدهخرید عایق رطوبتی نانو به صورت عمده از کارخانه ها و همچنان که گفته شد، نمایندگی های آنان انجام داد.

این عایق ها دارای خواص زیر هستند که برای همین محبوب شان کرده است:

 1. ضخامت ندارند.
 2. طول عمر زیادی دارند.
 3. سنگین نیستند.
 4. در رنگ های متنوعی تولید می شوند.
 5. به راحتی کف بام را می پوشانند.
 6. بسیار مقاوم در برابر ضربه، نور خورشید و برودت هستند.

کسانی که می خواهند این نوع از عایق رطوبتی را به صورت عمده خریداری کنند، بهتر است که با واحد فروش کارخانه های تولیدی وارد تماس شده و خرید مطمئنی داشته باشند.

قیمت عایق رطوبتی

قیمت عایق رطوبتیعایق های رطوبتی هر کدام شان دارای قیمت های متفاوتی می باشند. برای این که بتوان قیمت های روز را به دست آورد، یا باید به فروشگاه های که این عایق ها را در سطح شهر به فروش می رسانند، مراجعه کرد و یا این که به وبسایت های مختلفی سر زد. هر دو گزینه، بهترین موارد در این زمینه می باشند و می توان حتی مقایسه ای بین قیمت های فضای مجازی و شهر داشت.

اما برخی از قیمت ها:

 • ایزوگام شرق، قیمت: 17000 تومان
 • ایزوگام جنت، قیمت: 15000 تومان
 • قیرگونی تک لایه، قیمت: 40000 تومان
 • عایق نانو: قیمت از 6000 تا بالای 100000 تومان

مرکز تولید و توزیع مدل های متنوع عایق رطوبتی

مرکز تولید و توزیع مدل های متنوع عایق رطوبتیمرکز تولید و توزیع مدل های متنوع عایق رطوبتی در کشورمان را می توان شهرهایی مثال آورد که در آن شرکت های گوناگونی در کار ساخت و تولید این نوع از عایق ها می باشند. از این مراکز تولید است که کم کم، عایق های رطوبتی به شهرهای دیگر عرضه می شود.

شما می توانید به فروشگاه های گوناگونی مراجعه کرده و یا به نمایندگی های شرکت های تولیدی سر بزنید و مدل های متنوع عایق رطوبتی را خریداری نمایید.

هر کدام از عایق ها کارایی خاص خود را دارند و دارای کیفیت های مختلفی می باشند.

منبع: عایق رطوبتی نانو | شرکت دلیناکو

Call Now Buttonتماس بگیرید