مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

فروشگاه نانو رنگ چوب ضد آب

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی رنگ نانو مخصوص چوبقیمت خرید نانو رنگ چوب در بازار

گفتنی است که امروزه مراکز فروش آنلاین و اینترنتی نانو رنگ چوب از بهترین فروشگاه های این محصول می باشند، چرا که فرصت انتخاب و خرید از میان هزاران رنگ چوب و برند تولید کنندگان معروف را مستقیم و با قیمت ارزانتر برای خریدار فراهم می کند. 

فروشگاه نانو رنگ چوب ضد آب

معرفی رنگ نانو مخصوص چوب

معرفی رنگ نانو مخصوص چوب

نانو رنگ چوب ضد آب بر اساس دانش نانو تولید می شود و برای انواع چوب نرم و سخت مناسب است و در صنایع مختلف و به خصوص مصالح ساختمان و رنگ کردن کلبه و بالکن و مبلمان و در و پنجره و مانند آن کاربرد دارد. چوب در برابر عوامل محیطی مانند آب و رطوبت زود از بین می رود. از این جهت قرار گرفتن نانو رنگ چوب به صورت لایه ای نازک و ناپیدا بر سطح چوب باعث می شود که چوب دربرابر نور و رطوبت و دیگر عوامل مقاوم باشد و پوسیده نشود. این ماده از ورود رطوبت٬ گرد و غبار٬ آلودگی و نفوذ آب و روغن به چوب جلوگیری کرده و رنگ و بافت اصلی آن را حفظ می کند و عمر آن را طولانی تر می کند و نیز زیبایی و جلا و درخشندگی زیادی به چوب می دهد. رنگ چوب نانو با محیط زیست سازگاری دارد و از چوب در برابر خاک و اسید و آب و نور محافظت می کند. رنگ چوب نمی گذارد چوب در برابر نور خورشید پوسته پوسته و زرد و بی رنگ شود و ترک خوردگی پیدا کند و بنابراین از فرسودگی زود هنگام در امان می ماند. همچنین چوب دارای رنگ چوب نانو در مکان مرطوبی مانند سرویس بهداشتی از خراش و پوسیدگی و باد کردن حفظ می شود. از این روی کارایی و کیفیت سطوح چوبی به کار رفته در ساختمان افزایش می یابد و نیز لکه بری و تمیز کنندگی آنها آسان می شود و آلودگی هایی مانند قارچ و کپک در ساختمان رشد نمی کند و در کل باعث افزایش عمر وسایل چوبی می شود.

قیمت خرید نانو رنگ چوب در بازار

قیمت خرید نانو رنگ چوب در بازار

خرید مستقیم و عمده نانو رنگ چوب از مراکز تولید کننده قیمت خرید آن را کمتر خواهد کرد. برخی از نمایندگی های این مراکز تولید کننده رنگ چوب نانو٬ آن را به قیمت درب کارخانه به فروش می رسانند و از این روی خرید رنگ چوب از آنها ارزانتر و مقرون به صرفه است. تولید کنندگان نیز این ماده را از طریق سایت های خود و آنلاین به فروش می رسانند و با درج قیمت رنگ چوب خرید را آسانتر می سازند و نیز با نبود دلال در خرید آنلاین٬ قیمت خرید این محصول ارزانتر می شود. عوامل دیگری مانند کیفیت نانو رنگ چوب٬ وضع بازار٬ نوع تبلیغات و فروش و بازاریابی٬ کارخانه تولید کننده آن٬ رضایت خریداران٬ چگونگی بسته بندی و حجم و وزن آن و غیره در قیمت خرید این ماده در بازار اثر دارد.

Call Now Buttonتماس بگیرید