مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

عایق رطوبتی پشت بام | عرضه کننده عایق با کیفیت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

عایق سفید بام جایگزین مناسب ایزوگامکاربرد ها و مزایای عایق سفید پشت باممعایب رطوبتی پشت بامآموزش نحوه اجرای عایق سفیدخرید و فروش عایق رطوبتی در بازار های داخلی

عایق رطوبتی، نسل جدید عایق ها به شمار می رود که توسط تولید کنندگان بسیاری در داخل کشور، در مرحله تولید و عرضه قرار می گیرد. به طور کلی ساختار این نوع عایق ها به گونه ای از سوی تولید کنندگان  مورد اعمال و اجرا قرار گرفته است که می تواند بهترین شکل محافظت از نم و رطوبت را در انواع محیط ها نظیر این گزینه ها به عمل آورد:

 1. پشت بام
 2. استخر
 3. سرویس بهداشتی

در این متن، هدف عایق رطوبتی پشت بام می باشد که بهترین پوشش برای پشت بام هایی محسوب می شود که دچار یکی از این وضعیت ها می باشند:

 • یا پشت بام ساختمان هایی هستند که در معرض آب و هوای مرطوب قرار دارند.
 • و یا به طور کلی در معرض نم و رطوبت ناشی از ساختمان قرار می گیرند.

در حالت کلی می توان بیان داشت که بهتریت عایق پشت بام که در حالت مایع سفید رنگ مشاهده می شود، باید بتواند این آثار  را به دنبال داشته باشد:

 • آب بندی درست و اصولی را در هر یک از محیط ها اجرا نماید.
 • و نتیجه مطلوبی را در زمینه محافظت از سطوح مختلف در برابر نم بر جای بگذارد.

عایق رطوبتی پشت بام | عرضه کننده عایق با کیفیت مناسب

عایق سفید بام جایگزین مناسب ایزوگام

عایق سفید بام جایگزین مناسب ایزوگامعایق های رطوبتی در انواع سطوح به کار رفته و با کارکرد ویژه ای که از آن برخوردار می باشند، می توانند انواع محیط ها را در برابر نم و یا هرگونه خرابی ناشی از آن محافظت نمایند و در نتیجه به سالم ماندن سطوح در برابر انواع عوامل خارجی که ممکن است در ظاهر یا کیفیت آن ها تاثیر بگذارد، منجر شوند.
گفتنی است که این عایق ها که به شکل چچسب آب بندی پشت بام ظاهر می شوند، در برابر ایزوگام که از نسل قدیمی تر عایق به شمار می رود، از مزایای بیشتری برخوردار بوده و به طور کلی مفید به نظر می رسند.

کاربرد ها و مزایای عایق سفید پشت بام

کاربرد ها و مزایای عایق سفید پشت باماین روز ها استفاده از ایزوگام های قدیمی در صنعت ساختمان کنار رفته و عایق هایی جدید جای آن را گرفته اند. این عایق ها هم از نظر کاربردی و هم از نظر قیمت، در درجه مطلوبی قرار داشته و اجرای قابل قبولی را نیز پدید می آورند. هم چنین عایق های مورد نظر که تحت عنوان عایق سفید پشت بام یا عایق رطوبتی از آن ها یاد می شوند، دارای مزایایی بسیار قابل توجهی نیز می باشند.

از مزایایی که می توان ناشی از کاربرد عایق سفید رطوبتی در پشت بام یا هر جای دیگری دانست، شامل این گزینه ها می شوند:

 • در برابر انواع آب و هوا، مقاومت کافی از خود نشان می دهد.
 • با انواع سطوح سازگاری دارد.
 • از دوام خوبی بهره برده است.
 • هم چنین از کارکرد خوبی برخوردار است.
 • هزینه اجرای عایق سفید نیز در سطح پایینی قرار دارد.

معایب رطوبتی پشت بام

معایب رطوبتی پشت بامهر ساختمانی برای زیبا تر به نظر رسیدن و یا دوام در طولانی مدت، نیاز به عواملی دارد که بتوانند این فرآیند ها را در آن شکل دهند. به طور نمونه در نظر بگیرید اگر ساختمانی که در آن سکونت دارید، در معرض نم و یا رطوبت قرار گیرد، آیا از نظر کیفیتی و یا ظاهری، دستخوش تغییرات نا ملایم نمی شود؟ به طور قطع دیوار ها و یا کف ساختمان از جا هایی هستند که از آسیب ناشی از نم در امان نمانده و شما را نیز دچار دردسر می کنند.
پس چه بهتر است که پیشگیری قبل از درمان انجام دهید تا این گونه از ساختمانتان نیز در برابر پیشامد های احتمالی ناخوشایند، محافظت و مراقبت به عمل آورید.

یکی از راه حل هایی که برای این امر مناسب به نظر می رسد، عایق رطوبتی است که در انواع چسب نانوسفید و یا به شکل مایع ظاهر شده و با اجرا در محیط های مختلف ساختمانی، نتیجه ای که دنبالش هستید را پدید می آورد. یعنی با وجود این عایق، دیگر از هیچ نوع آسیب ناشی از رطوبت خبری نخواهد بود!
در کنار این مزایا می توان از سطح مناسب قیمت عایق رطوبتی بام نیز به عنوان یک حسن بزرگ یاد کرد.

آموزش نحوه اجرای عایق سفید

آموزش نحوه اجرای عایق سفیددر مورد آموزش نحوه اجرای عایق سفید باید با کار بلدان مربوطه در این زمینه مشورت های لازم را به عمل آورد.
این مشورت ها و کسب راهنمایی ها ضرورت دارند، چرا که بدون آن ها، اجرای اصولی عایق سفید و یا عایق رطوبتی صورت نخواهد گرفت.
اما برای کسب آموزش یا مشورت از کارشناسان مربوطه در این زمینه می توانید از نمایندگان فروش عایق های رطوبتی کمک بگیرید تا آن ها شما را به مسیری که می خواهید هدایت نمایند و شما نیز به نتیجه ای که مطابق انتظارتان است، دسترسی پیدا کنید.

خرید و فروش عایق رطوبتی در بازار های داخلی

خرید و فروش عایق رطوبتی در بازار های داخلیعایق رطوبتی در محیط هایی که در معرض شرایط آب و هوایی مرطوب قرار دارند، بیشتر اهمیت داشته و در بازار داخلی نواحی شمالی کشور از سطح خوبی برای خرید و فروش برخوردار می باشد.
با این وجود می توان گفت که عایق های رطوبتی با توجه به کاربرد عمده شان در انواع ساختمان ها و نقش به سزایی که از آن برخوردار می باشند، مورد تقاضای بسیاری برای خرید واقع شده و در انواع برند های داخلی خوب و با کیفیت در سطح بازار مورد مبادله در سطوح وسیع قرار می گیرند.
بنا براین اگر دوستار سلامت ساختمان خود هستید، آن را به عایق های رطوبتی بسپارید!

منبع: عایق رطوبتی نانو | شرکت دلیناکو

Call Now Buttonتماس بگیرید