مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

صادرات انواع عایق رطوبتی نانو پلیمر

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید عایق رطوبتی با سایزهای استانداردصادرات عایق رطوبتی نانو پلیمر

عایق های رطوبتی نسل جدیدی از عایق های ایزوگامی به شمار می روند که به دلیل به کار رفتن الیاف نانو پلیمر در ساختارشان از میزان کیفیت و کارایی فوق العاده ای بهره مند می باشند، به دلیل وجود منابع نفتی فراوان در ایران تولید و صادرات عمده این محصول به خارج از کشور به دلیل تنوع کاربرد آن در پروژه های مختلف شهری و عمرانی می تواند حاشیه سود حداکثری را برای کشور فراهم آورد، اما مهمترین نکته ای که در صادرات انواع عایق رطوبتی به سایر کشورها بسیار حائز اهمیت می باشد توجه به سیاست گذاری صحیح قیمتی، استفاده از متریال های درجه یک و بسته بندی و ارسال کالا با وسایل حمل و نقل استاندارد می باشد.

صادرات انواع عایق رطوبتی نانو پلیمر

خرید عایق رطوبتی با سایزهای استاندارد

خرید عایق رطوبتی با سایزهای استانداردجهت خرید باکیفیت ترین و مرغوب ترین عایق های رطوبتی با قیمتی استثنایی می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با کارشناسان بخش فنی و پشتیبانی محصول در این خصوص مشورت نموده و در رابطه با خصوصیات و ویژگی های محصول مورد نظر از قبیل سایزهای استاندارد آن اطلاعات لازم را به دست آورید.

قیمت عایق رطوبتی به علت ویژگی هایی نظیر برند شرکت سازنده، تنوع رنگی آن، نوع مواد خام اولیه به کار رفته، متراژ پروژه، مورد استفاده و بسیاری عوامل دیگر متغیر می باشد.

در رابطه با مهمترین خصوصیات ویژگی های عایق های رطوبتی می توان به موارد زیر اشاره ‌کرد:

  • از الیافی با مقاومت چندین برابری در برابر آب و رطوبت تشکیل شده اند.
  • در تمامی سطوح فلزی، گچی، چوب، سیمانی، موزائیک، آجر و … قابل اجرا است.
  • از دوام و استحکام بالایی برخوردار می باشد.
  • اجرای راحتی داشته و سریع خشک می شوند.
  • به دلیل تنوع رنگی بالایی که دارند در ایجاد فضایی زیبا و شیک بسیار حائز اهمیت می باشند.
  • در برابر لرزش های ساختمان از مقاومت خوبی برخوردار بوده و به هیچ وجه ترک برنمی دارند.
  • با استفاده از دانش فنی کارشناسان مجرب و تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا ساخته می شوند.
  • قادر به تحمل دماهای زیر ۴۰ درجه تا ۱۲۰ درجه سانتیگراد هستند.

و بسیاری موارد دیگر

صادرات عایق رطوبتی نانو پلیمر

صادرات عایق رطوبتی نانو پلیمرعایق رطوبتی نانو پلیمر یکی از محصولات ویژه ای است که از باکیفیت ترین نوع آنها به جهت صادرات به سایر کشورهای اروپایی، آسیایی به ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس استفاده می نمایند.

صادرات محصولات نانو به سایر کشورها با توجه به وجود منابع غنی آم در کشور و به دلیل اهمیت بحث رونق بخش های تولیدی، اشتغال زایی، افزایش مراودات تجاری، شناساندن بهترین محصول ایرانی به سایر کشورهای دیگر و بهبود روابط در تمامی ابعاد و کسب اعتبار در بازارهای بین المللی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

به جهت صرفه جویی در هزینه های خرید این محصول و تضمین کیفیت و اصالت کالای خریداری شده بهتر است از طریق تولیدی عایق رطوبتی به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام بفرمایید.

منبع: عایق رطوبتی نانو | شرکت دلیناکو

Call Now Buttonتماس بگیرید