مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت ساخت رنگ نانو نقره در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تولید رنگ نانو نقرهقیمت روز رنگ نانو نقره آنتی باکتریال

انواع رنگ نانو نقره در ایران تولید می شود که می توانید برای سفارش نوع دلخواه خود با مراکز فروش در ارتباط باشید. امروزه فروش نانو رنگ در ایران از طریق مراکز و سایت های مختلف زیاد شده است و از قیمت های مناسبی هم برخوردار است. شما می توانید برای سفارش نانو رنگ با کیفیت های درجه یک و اعلاء، با این مرکز فروش معتبر در ارتباط بوده و نانو رنگ دلخواه خود را سفارش دهید.

شرکت ساخت رنگ نانو نقره در کشور

روش تولید رنگ نانو نقره

روش تولید رنگ نانو نقره رنگدانه های سرامیکی یکی از گران ترین مواد خام در تولید کاشی و سرامیک می باشند که البته با نسبت های کم متناسب با جرم کلی تولیدات استفاده می شوند. نانورنگدانه ها نسبت به رنگدانه ها عملکرد رنگدانه ای بهتر، پوشش سطحی بهتر، بازتاب بهتر ، پراکندگی بهتر و ایجاد رنگ های پررنگ تری را دارا می باشند.

نانو ذرات طلا و نقره به دلیل دارا بودن ویژگی های کاتالیزوری، الکتریکی و خواص نوری قابل توجه شان دارای اهمیت بالایی در علم نانو و کاربردهای ویژه می باشند. در این مقاله به بررسی سنتز رنگدانه زرد با استفاده از تیتانیا و نانوذرات نقره پرداخته شد و شرایط بهینه برای تولید سوسپانسیون نانو پارتیکل نقره به روش احیای شیمیایی در فاز آبی که بتواند برای دوره های طولانی از زمان پایدار بماند و دارای یک رنگ زرد اشباع شده باشد، تعیین شد.

بررسی واکنش سنتزی توسط اسپکتروسکوپی UV-Vis ایتیمم شرایط عملکرد برای استفاده این ذرات به عنوان کروموفور را نشان داد.

قیمت روز رنگ نانو نقره آنتی باکتریال

قیمت روز رنگ نانو نقره آنتی باکتریال قیمت رنگ نانو آنتی باکتریال با توجه به نوسانات بازار ارز بسیار متغیر است. ایران به دلیل داشتن بحران های اقتصادی، نمی تواند برای کالاهای خود قیمتی ثابت بگذارد و نانو رنگ نیز دچار همین سرنوشت شده است. قیمت نانو رنگ در بازار باتوجه به میزان عرضه و تقاضای آن تعیین می شود.

عواملی دیگری مانند کیفیت، تعداد و کمیت در قمیت گذاری نانو رنگ بی تاثیر نخواهد بود. وجود تولید رنگ نانو انبوه و یا عدم تولید یا تولید کم نانو رنگ نیز در روند قیمت گذاری آن تیر زیادی خواهد گذاشت.

از طرفی نانو رنگ به دلیل محبوبت زیادی که در سطح جامعه داشته، کاربردهای زیادی دارد و با توجه به بحران های اقتصادی که ایجاد شده است، بازار قاچاق نانو رنگ در جامعه به وجود آمده است. این بازار باعث افزایش قیمت نانو رنگ در سطح چامعه شده و رکود تولیدی آن را به همراه خواهد داشت. برای جلوگیری از این روند بهتر است از تولید کنندگان ‌داخلی بیشترین حمایت را کنیم تا هم به اقتصاد کشور کمک کنیم و هم باعث ایجاد شغل های زیادی در سطح جامعه شویم.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فواد حفیظی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120526785

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: dlinaaco@gmail.com

مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید