مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولید پوشش نانو ضد خوردگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

محافظت از سطح با نانو پوشش ضد خوردگیفروش مستقیم پوشش نانو ضد خوردگی

خوردگی به عنوان اکسید شدن سطح ماده یا در مجاورت بودن آن به مدت زمان طولانی با یک اسید یا باز تعریف می شود که در این صورت می گوییم آن اسید یا باز در آن ناحیه به دام افتاده است. از بهترین روش های محافظت از قطعات در برابر خوردگی استفاده از پوشش هاست که نوع نانو آن ها بهترین چسبندگی و طولانی ترین حفاظت را از قطله به عمل می آورند.

 پوشش نانو ضد خوردگی بهترین آن است که توسط بسیاری از مصرف کنندگان خریداری می شود.

شرکت تولید پوشش نانو ضد خوردگی

محافظت از سطح با نانو پوشش ضد خوردگی

محافظت از سطح با نانو پوشش ضد خوردگی برای حفاظت از بعضی سطوح نیاز به استفاده از پوشش هایی داریم که این سطوح را حفاظت کنند اما گاهی در صنعت مثل تولید نفت و گاز داخل لوله ها هنگام عبور نفت یا گاز یک سری ساینده هایی وجود دارد که باغث خوردگی و از بین رفتن سطح می شود در این حالت از رنگ های نانو ضد خوردگی که دارای مقاومتی بالا هستند استفاده می کنیم. گاهی در صنعت برخورد می کنیم به دستگاه هایی که برای خنک شدن آنها از توربین استفاده می شود که این توربین ها در اثر چرخش بسیار گرم می شوند و این گرمی باعث ایجاد خوردگی شده پره ها را از بین می بزد برای محافظت این پره ها می توان از پوشش ضد خوردگی استفاده کرد زیرا این پوشش ها نسبت به گرما بسیار مقاوم هستند.

بعصی از این پوشش های ضد خوردگی رنگی هستند که به آنها فسفات یا کرو مات می گویند که دارای ریز ساختارهایی مانند گل کلم‌ هستند که می توانیم آنها را رنگ بزنیم و این مواد رنگی داخل جاهایی که در دسترس نیست و ممکن است دچار خوردگی شود وارد شده و مانند قفل بر سطح عمل کرده و از خوردگی جلو گیری می کند.

 

فروش مستقیم پوشش نانو ضد خوردگی

فروش مستقیم پوشش نانو ضد خوردگی تولید کننده پوشش نانو ضد خوردگی این پوشش را از بهترین مواد اولیه تولید کرده و توانسته است با کیفیت جنس خود آن را به  بازار معرفی کرده و کالای مرغوب را در اختیار مصرف کننده بگذارد.

اگر مصرف کننده بخواهد از فروش پوشش نانو به صورت مستقیم از خود کارخانه تولیدی استفاده کند تولید کننده تمهیداتی اندیشیده تا این کار برای مشتری میسر و آسان شود و این کالا درب کارخانه البته با قیمتی منصفانه تر در اختیار مشتری قرار گیرد. همین طور تولید کننده این جنس سایتی در اینترنت راه اندازی کرده که مشتری را به تمام انواع تولید شده این پوشش های ضد خوردگی نانو آشنا کرده و در صورت تمایل مشتری می تواند هر نوع آن را که بخواهد سفارش و خرید کند.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فواد حفیظی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120526785

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: dlinaaco@gmail.com

مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید