مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولید عایق نانو ارومیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای استفاده از نانو عایق هاقیمت بهترین عایق نانو ارومیه

گرم نگه داشتن یک نگرانی عمده برای بسیاری از مردم در ماه های زمستان است. افزایش هزینه های سوخت به این معنی است که فقط گرم نگه داشتن خانه در هوای سرد می تواند یک مشکل باشد و عایق بندی خوب برای کنترل پذیری هزینه ها حیاتی است.

پیشرفت های اخیر در علم مواد و فناوری نانو، توسعه روش های جدید برای عایق حرارتی را امکان پذیر کرده است. می توانید با تهیه بهترین عایق نانو ارومیه از این امکانات بهره مند شوید.

شرکت تولید عایق نانو ارومیه

مزایای استفاده از نانو عایق ها

مزایای استفاده از نانو عایق ها هدف اصلی عایق کاری چیست؟

هدف اصلی آن خنک نگه داشتن چیزهای گرم است. عایق در واقع هر چیزی است که گرما را به آرامی هدایت می کند. در اصل عایق بندی پدیده کاهش سرعت جریان گرما، برق یا صدا است. از عایق می توان هم برای به دست آوردن گرما و هم برای جلوگیری از اتلاف گرما از محیط استفاده کرد.

از آنجا که میکرو و نانوذرات، مانند Hydro-NM-Oxide، ماتریسی را در سطوح فلزی ایجاد می کنند، فضای بین مولکولی زیادی گرفته می شود. آب ، اکسیژن ، آنزیم ها ، اسیدها و دیگر مظنونان معمول خوردگی دیگر نمی توانند وارد مواد شوند. چندین آزمایش خوردگی نشان می دهد که پوشش های عایق نانو در برابر محیط هایی که به علت ایجاد خوردگی مشهور هستند مقاومت می کنند. همچنین مقاومت شیمیایی برخی از پوشش های عایق نانو به خاصیت ضد خوردگی می افزاید. مقاومت مواد و یکپارچگی ساختاری فلز میزبان بی تأثیر است.

قیمت بهترین عایق نانو ارومیه

قیمت بهترین عایق نانو ارومیه

مصالح و محلول های عایق حرارتی ساختمان با مزایا و معایب آنها ترکیب شده اند. هم مواد سنتی و پیشرفته و هم راه حل های ممکن و فراتر از این ها مورد بررسی قرار گرفته است. نمونه هایی از این موارد پشم معدنی، پلی استایرن منبسط شده، پلی استایرن اکسترود شده، پلی اورتان، پانل های عایق خلا، پانل های عایق گاز، آئروژل ها و امکانات نوین مانند مواد عایق خلا، مواد عایق نانو و مواد عایق پویا است.

خصوصیات ،نیازها و امکانات مختلف مقایسه و بررسی شده است. از جمله این موارد هدایت حرارتی ، سازگاری و برش پذیری محل ساختمان، مقاومت مکانیکی، محافظت در برابر آتش، انتشار بخار در هنگام آتش سوزی، استحکام، فرسایش ناپذیری در برابر تغییرات آب و هوا، مقاومت در برابر چرخه های انجماد و ذوب، مقاومت در برابر آب، کاهش هزینه ها و تأثیرات محیطی است.

مجموعه ما تولیدکننده عایق نانو بوده و این محصولات را با بالاترین کیفیت عرضه می کند. ما با نام برند های انو جهان، بوژان، آسان نما وکالیمورا کار کرده و با تخصص بالا و استفاده از بهترین مواد اولیه تضمین می کنیم که بهترین محصول ممکن را به دست شما برسانیم.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فواد حفیظی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120526785

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: dlinaaco@gmail.com

مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید