مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

سفارش عمده عایق رطوبتی نانو پشت بام

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره پیشینه استفاده از عایق رطوبتیچرا باید از عایق رطوبتی نانو استفاده کنیم؟خرید انواع عایق رطوبتی نانو پشت بامبررسی تخصصی بازار عایق رطوبتی نانو پشت بام

عایق رطوبتی نانو پشت بام که بیشتر برای عایق کاری سقف های شیب دار و حمام و پشت بام استخر و جکوزی به کار می‌رود. یک عایق با کیفیت و با مقاومت بالا واماندگی و طول عمر بسیاری دارد.

ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان‌ این عایق در خاورمیانه است به همین دلیل در ایران عرضه مستقیم عایق رطوبتی نانو پشت بام با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت در سایت های معتبر اینترنت ای قابل مشاهده است. خریداران می‌توانند با اطلاع از آخرین تغییرات قیمت ها ،محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

سفارش عمده عایق رطوبتی نانو پشت بام

همه چیز درباره پیشینه استفاده از عایق رطوبتی

همه چیز درباره پیشینه استفاده از عایق رطوبتی

از بهترین و مهم ترین عایق های رطوبتی نانو که کیفیت بالا و دوام دارد. و بسيار مقرون به صرفه و اقتصادی است . میتوان به عایق های نانو نیز اشاره کرد. که بهترین کارخانه های تولید این عایق های با کیفیت در استان های تهران و قشم نیز وجود دارد. همچنین در بین معمار کار ها از این نوع عایق ها استفاده زیادی میشود.

برای اینکه عایق پشت بام ضد آب داشته باشیم میتوانیم از نوع بام های شیروانی استفاده کنیم. با توجه به اینکه در چه منطقه ای وجود دارند. شیب های مختلفی دارند اگر در مناطقی که برف و باران زیادی می‌بارد. باید از عایق رطوبتی نانو استفاده شود و استفاده از عایق های رطوبتی طول عمر این سقف های شیروانی را هم افزایش می‌دهد. و همچنین استفاده از عایق پشت بام شیروانی در مصرف زمان و انرژی صرفه جویی می‌کند. و همچنین ساختمان شما را ضد آب می‌کند.

عایق پشت بام ضد رطوبت را روی سطوح مختلفی می‌توان استفاده کرد. مثل سطوح بتونی و فلزی آجری و آسفالت می‌توان به راحتی اجرا کرد. از خاصیت های منحصر به فرد این عایق ها سفید شدن سطح مورد نظر می‌باشد. که در ساختمان‌ ها موجب کاهش هدر رفتن انرژی می‌شود.

عایق های رطوبتی را با افزودن موادی به آن، رنگی می‌کنند. و این عایق پشت بام رنگی سطح پشت بام ساختمان‌ ها را زیباتر می‌کند. این عایق ها روی تمام سطوح و به شکل های مختلف ،به صورت عمودی و افقی قابل اجرا دارد و کاملا روی سطح مورد نظر می‌چسبد. و از روی سطح چیکه چیکه نیز نمی‌کند.

از فواید های دیگر این عایق ها انعطاف‌ پذیری و وزن کم آنها می‌باشد. و همچنین این عايق ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است. و در رنگ های متنوع وجود دارد .و همچنین روی هر سطحی بدون خراب کاری و هیچ هزینه ای روی سطح را عایق کاری میکند .روی سطوح مختلف کاربرد دارد و همچنین روی سطوح و کمربند و شیروانی هم کاربرد دارد.

چرا باید از عایق رطوبتی نانو استفاده کنیم؟

چرا باید از عایق رطوبتی نانو استفاده کنیم؟ این عايق ها پوسته پوسته نمی‌شوند. همچنین ترک هم بر نمی‌دارند. و همچنین بی بو و غیر سمی و غیر فابل اشتعال است. و همچنین کاملا بهداشتی است و سلامت انسان را به خطر نمی‌اندازد. و با طبیعت سازگاری دارند و همچنین نور خورشید را منعکس می‌کند. و اشعه و نور خورشید را کاهش می‌دهد.

اگر شما در منطقه ای زندگی می کنید که باران زیادی می بارد و سقف خانه تان حالت شیروانی دارد. استفاده از مواد عایق بندی رطوبتی برای حفاظت از آن ها خیلی مهم است رطوبت زیاد یا بارش های پی در پی دشمن اصلی ساختمان است. چرا که می‌تواند به لایه لایه شدن سطح پشت بام ساختمان و به سقف ساختمان آسیب می رساند.

برای عایق کردن سقف های شیروانی باید به نکاتی نیز توجه کنیم. اول اینکه اگر کنار سقف های شیروانی درختانی نزدیک به سقف وجود دارد. شاخه‌ های این درختان را ببرد و دقت کنید که جلوی ناودان ها با هیچ چیزی یا برگی مسدود نشده باشد و کاشی های شکسته و یا ترک خورده را از روی سقف بردارید و به جای آن کاشی سالم و جایگزین کنید.

همچنین همیشه از کاشی های سالم استفاده کنید. در سقف شیروانی که در برابر باران های بسیار شدید و برف دوام و تحمل زیادی داشته باشد اتاق زیر شیروانی را هم عایق بندی کنید.

بهترین راه برای جلوگیری از نشت باران و رطوبت به داخل این ساختمان ها استفاده از عایق رطوبتی سقف شیروانی است این عایق ها هم در برابر گرما و هم در برابر سرما و هم نور خورشید و اشعه خورشید مقاوم هستند و از نشت رطوبت به سقف شیروانی جلوگیری می کند عایق های رطوبتی سقف های شیروانی با محیط زیست سازگاری دارند.

خرید انواع عایق رطوبتی نانو پشت بام

خرید انواع عایق رطوبتی نانو پشت بام عایق درزگیر پشت بام نوعی دیگر از عایق های رطوبتی پشت بام می باشد. که از این عایق ها برای عایق کردن اتصالات و همچنین به صورت ورقه ای برای عایق کردن سطوح مختلف استفاده می شود و مواد خاصی که در داخل این عایق ها به کار رفته هم دارای خاصیت عایق حرارتی و هم عایق رطوبتی را دارا می باشد.

نوع دیگر این عایق ها. عایق رطوبتی نانو می باشد که این عایق ها از ذرات نانو ساخته شده‌اند. که به راحتی با استفاده از رنگ آمیزی بر روی سطوح اجرا می شوند و از نفوذ آب و رطوبت به درون ساختمان جلوگیری می کند و همچنین این عايق ها در برابر نور خورشید و تغییرات دما خیلی مقاوم هستند و اجرای آنها به آسانی انجام می شود.

این عایق ها برای سقف های فلزی و سقف های سیمانی و سقف های موزاییکی و حتی چوبی هم کاربرد خیلی خوبی دارند عایق پشت بام سفید نوعی پوشش آب بند است که از مواد پلیمری ساخته شده و بر روی همه سطوح استفاده میشود از عایق سفید پشت تمام برای عایق کاری پشت بام عایق استخر سرویس بهداشتی استفاده می شود. همانطور که می‌دانید. در منطقه شمال کشور بیشتر ساختمان‌ ها و ویلا ها و مراکز صنعتی از سقف‌ شیروانی ساخته شدند. این صفحه ها در برابر باران زیاد مقاوم نیستند و باران به داخل آنها می‌توانند نفوذ کند.

بررسی تخصصی بازار عایق رطوبتی نانو پشت بام

بررسی تخصصی بازار عایق رطوبتی نانو پشت بام در زمان های قدیم برای عایق های پشت بام از مواد کاهگلی استفاده میکردند. یعنی کاه و گل خاک رس که در آن زمان نیز بسیار عایق خوبی برای مردم بوده است. همچنین در روستا های قدیمی ایران نیز خانه هایی وجود دارد. که در کاه و گل ساخته شده است. و افرادی هستند که درون این خانه ها زندگی میکنند.

برای خرید عایق رطوبتی میتوانیم به کارخانه های معتبر که در قشم و تهران نیز وجود دارد. میتوانیم به صورت حظوری مراجعه کنیم. و از این کیفیت و کاربرد آنها با خبر شویم. همچنین میتوانیم با مراجعه کردن به سایت های معتبر و فروش این نوع عایق ها نیز مراجعه کنیم. و از کارشناسان آنها مشاوره بگیریم. تا بتوانیم بهترین نوع عایق رطوبتی را برای ساختمان و منزل خود نیز خریداری کنیم. و از این نوع عایق ها بسیار عالی نهایت بهره گیری را انجام داده باشیم.

Call Now Buttonتماس بگیرید