مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

خرید عمده عایق رطوبتی نانو

آنچه در این مقاله می خوانید...

استفاده از تکنولوژی نانو و عایق نمودن پشت بامعایق رطوبتی نانو جایگزین ایزوگامفروش مستقیم عایق رطوبتی نانومرکز صادرات انواع عایق رطوبتی نانو

عایق های رطوبتی دسته ای از مواد اولیه صنایع ساختمانی و فعالیت های شهرسازی هستند که از اهمیت بالایی نیز برخوردار اند؛ جلوگیری از نفوذ رطوبت به بناها و همینطور نگهداشتن و انباشت آب در برخی محل ها همیشه مشکلاتی را در پی داشته و موجب خسارت های بسیاری گردیده است، اما امروزه استفاده از عایق رطوبتی نانو پلیمر نگرانی ها در رابطه با این مشکلات را به طور کلی حل کرده است.

عموم خریداران داخلی اعم از پخش کنندگان و مصرف کنندگان اصلی می توانند عایق های درجه یک و با کیفیت را از طریق ارتباط با سازندگان و بدون حضور واسطه ها خریداری نمایند؛ نحوه پخش عایق رطوبتی یا به صورت تکی و یا عمده خواهد بود که انتخاب آن نیز به خواست و اراده متقاضیان خرید مرتبط است.عایق رطوبتی مرغوب کارایی زیادی دارد

خرید عمده عایق رطوبتی نانو

استفاده از تکنولوژی نانو و عایق نمودن پشت بام

استفاده از تکنولوژی نانو و عایق نمودن پشت بام به دلیل عدم وجود واسطه ها و همینطور عرضه نامحدود عایق ها، قیمت های کمتری بر روی آنها لحاظ می گردد و توان خرید مشتریان نیز به تبع آن افزایش می یابد که این فرصتی استثنایی را برای همه افراد مخصوصا افراد فعال در زمینه ساخت و ساز و مسکن پدید می آورد. عایق رطوبتی سرامیک را از نظر حالت فیزیکی که مورد بررسی قرار می دهیم با گزینه های متعددی مواجه می شویم که در این میان در مورد عایق رطوبتی مایع نانو می گوییم که با کاربرد وسیعش می تواند بازاری فوق العاده را ایجاد نماید.

محصولات مورد نظر از مواد معدنی و و مواد شیمیایی با پایه آب ساخته می شوند. با توجه به اینکه این محصولات حالت مایع دارند می توان رنگ های متنوعی را با آنها ترکیب کرد که این امر خود یک مزیت به حساب می آید. از نظر کارایی اگر عایق رطوبتی دو جزئی مد نظر را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که در بام، پشت بام، تراس، تونل، رنگ کاری نمای ساختمان و … مورد استفاده قرار می گیرند. مزیت های زیادی سبب جلب توجه خریداران می شود

و از این موارد می توان به کاربرد آسان، پوشش یکپارچه و بدون درز، ضد جلبک و خزه، تنوع رنگ، مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش و … اشاره نمود. قابلیت شست و شوی آسان از دیگر مزایای محصولات است که خرید و فروش عمده ای را برای شان ایجاد کرده است.

عایق رطوبتی نانو جایگزین ایزوگام

عایق رطوبتی نانو جایگزین ایزوگام یکی از عایق های بسیار مناسبی که در سال های اخیر کم کم توانسته است به عنوان جایگزین انواع عایق های رطوبتی مرسوم مانند ایزوگام مطرح شود عایق رطوبتی دیوار گچی است که در واقع پلیمری شیمیایی است که به آن برخی افزودنی های مناسب اضافه شده و می تواند سطحی غیر قابل نفوذ نسبت به آب را فراهم سازد. در مورد این عایق رطوبتی اصل نانو بی رنگ و استفاده از آن توجه به برخی نکات لازم است که چند مورد از آنها عبارتند از :

این عایق به شکل مایع است و می توان به سهولت روی سطوح مختلف اجرا شده و از این نظر دارای محدودیت نیست و می تواند هر سطحی را عایق بندی نماید. اجرای این عایق بندی زمان بسیار کمی را نیاز دارد و می تواند با نیروی کار کم تر و صرف زمان اندک این عایق رطوبتی را اجرا کرد. هزینه تمام شده این محصول نسبت به ایزوگام در بلند مدت بسیار کمتر خواهد بود زیرا ماندگاری بیشتری دارد.

رفع عیوب و ترمیم این نوع عایق نسبت به انواع مشابه بسیار سریع تر و کم هزینه تر است. در حال حاضر تولید عایق رطوبتی نمای ساختمان بر اساس استفاده از بهترین فناوری‌ های نانو در بهترین کیفیت ها انجام می‌ شود و این محصولات در صنعت ایزولاسیون به عنوان بهترین واتر پرمپپ شناخته شده است. عایق های رطوبتی نانو در مقابل رطوبت، سرما و گرما، حرارت و ضربه کاملاً مقاوم هستند و عمر آنها همانند عمر سیمان در ملات می باشد.

استفاده از این محصولات در سازه ها ضمن صرفه اقتصادی باعث ایجاد مقاومت و استحکام بیشتر سازه ها می شود و به همین دلیل امروزه کاربرد آنها در صنعت ساختمان سازی و دیگر صنایع گستردگی بسیار زیادی پیدا کرده است.

فروش مستقیم عایق رطوبتی نانو

فروش مستقیم عایق رطوبتی نانو درباره خصوصیات محصول چه اطلاعاتی دارید؟ می خواهیم مختصری به این نوع از محصول در اینجا بپردازیم. آنها نوع عایق نانو به شمار می روند که حالت مایع دارند. کاملاً با عایق های دیگری که تا کنون‌ مشاهده کرده اید، متفاوت هستند. از سوی دیگر، در رنگ های متنوع نیز تولید می گردند. ولی یکی از خصوصیات آنها استفاده در مکان های گوناگون می باشد.

مثلاً می توان پشت بام، در سرویس های بهداشتی، استخر، نمای ساختمان، مخازن فلزی، حوضچه های پرورش ماهی، فروشگاه ها و غیره جا به کار گرفت. ضمن این که ویژگی های دیگری از نظر ساختاری و کاربردی دارند که در زیر به مهمترین‌ ها قصد داریم اشاره کنیم: از چسبندگی خیلی خوبی برخوردار هستند.

عمرشان طولانی است. نیازی به هزینه های نصب زیادی نداشته و راحت می توان آن را روی سطوح مختلف اجرا کرد. در برابر رطوبت، حرارت، صدا، اشعه خورشید و غیره عوامل دیگر مقاوم است.

حتی سطوحی که غیرقابل دسترس می باشد را می توان با آن عایق کاری نمود. استفاده از این نوع محصول به دلیل بالا رفتن سرعت کار هم انجام می شود. آنها سریع خشک می گردند و حتی می توان بر روی آنها نشست و یا راه رفت، بدون این که نگران کنده شدن و چسبیدن به لباس و کفش بود.عایق رطوبتی دیوار خارجی کارایی مدل های زیادی دارد عایق رطوبتی دیوار درجه یک مدل های زیادی دارد

مرکز صادرات انواع عایق رطوبتی نانو

مرکز صادرات انواع عایق رطوبتی نانو قیمت عایق رطوبتی اصل در درجه ی اول به میزان کیفیت و مرغوبیت آن بستگی دارد که به هر اندازه از کیفیت بیشتری برخوردار باشد، به همان اندازه با قیمت بالاتری به فروش می رسد.

قیمت کلی و دقیق این محصول پس از تکمیل فرایند ها و مراحل رشد آن در کارخانه ها و شرکت های تولیدی، با توجه به نوسانات موجود در بازار و موارد تاثیر گذار بر نرخ این محصول توسط سازمان ها و اتحادیه های مربوطه مشخص و تعیین می شود. قیمت کلی این نوع فوم عایق رطوبتی به پارامترهای مختلفی اعم از:

نوسانات موجود در بازار، برند و مارک، کیفیت، نوع کاربرد و مصرف، طرح و مدل های آن، روش های خرید و غیره بستگی دارد که تمامی این موارد ذکر شده تاثیر مهم و بسزایی در کاهش و یا افزایش نرخ این محصول دارند. عایق رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی را می توان به عنوان باکیفیت ترین نوع محصولات معرفی کرد که روز به روز بر سطح تقاضای خریداران افزوده می شود و شرکت تولید کننده نیز نهایت سعی خود را برایب تولید عمده می کند

تا باکیفیت ترین را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. تولید عایق رطوبتی را در کارخانه های داخلی و خارجی شاهد هستیم و محصولات وارداتی در صورتی که میزان عرضه و تقاضا با هم برابر نباشد در بازار داخلی ارائه می گردد.

Call Now Buttonتماس بگیرید