مجموعه دلینا کو  شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی نانو دعوت می نماید.

خرید عایق رطوبتی پلیمری با قیمت مناسب در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

عرضه عایق رطوبتی پلیمری در بازارقیمت عایق رطوبتی در بازار امروز

خرید عایق رطوبتی پلیمری با قیمت مناسب در تهران، از طریق دفاتر و نمایندگیهای مجاز این کالای صنعتی صورت می گیرد. عایق رطوبتی پلیمری، کاربرد های فراوانی در عایق کاری جاها و اماکن مختلف، از کف تا بام را دارد. بشر از دیر باز در فکر بوده که چگونه می تواند خانه ی خود را از نم و رطوبت حفط کند. در این راستا بود که قیر را کشف کرد. قیر ماده ی سیاه رنگیست که از مشتقات نفت می باشد. همانگونه که گفتیم عایق رطوبتی پلیمر، در عایق کاری پالایشگاه ها، استخرهای تفریحی و ورزشی، بام خانه ها و آسمانخراش ها، سرویسهای بهداشتی و ترمیم آسفالت جاده های داخل و خارج شهر و… به کار می رود که علاوه بر مقرون به صرفه بودن، سبک بودن، حمل و نقل راحتی نیز دارد.

خرید عایق رطوبتی پلیمری با قیمت مناسب در تهران

عرضه عایق رطوبتی پلیمری در بازار

عرضه عایق رطوبتی پلیمری در بازارعرضه عایق رطوبتی پلیمری در بازار رنگ فروشها و ابزار الات صورت می گیرد. عایق رطوبتی پلیمری الیاف دار، محصول شرکت نانو اکریلیک می باشد که، جایگزین ایزوگام و قیر و گونی شده است. این محصول صنعتی با مواد اولیه ی تولید کشور آلمان در خط تولید انبوه قرار گرفته است. و به خاطر دارا بودن الیاف ضد آب، باعث آب بندی و مقاومت فوق العاده ی سطوح مختلف در مقابل نم و بارندگی می باشد. عایق رطوبتی به دلیل وجود پلیمر و نانو پلیمر، سطح مورد نظر را آب بندی کرده و بهترین گزینه برای مخزن های آب و استخرها می باشد. 

قیمت عایق رطوبتی در بازار امروز

قیمت عایق رطوبتی در بازار امروزقیمت عایق رطوبتی در بازار امروز، خیلی مناسب تر و مقرون به صرفه تر از قیر و گونی می باشد. نمایندگی عایق رطوبتی پلیمری شرکتهای مختلفی هستند، که با ورود تکنولوژی نانو به این عرصه در پی رقابت و پیشی گرفتن از یکدیگرند. تا بلکه بتوانند محصولات خود را به خارج از کشور نیز صادر کرده و در عین ارز آوری برای کشور از تسهیلات دولتی نیز برخوردار شوند.

در مجتمع نفت و پتروشیمی عسلویه، از عایقهای رطوبتی پلیمری استفاده ی فراوان می شود. زیرا این مجتمع باید از گرمای شدید آن منطقه در امان بماند. امروزه شرکت های، دانش بنیان بر اساس تحقیقات و استقاده از دانش دانشمندان متخصص و در عین حال دلسوز خود، گام های بسیار مهمی را در عرصه ی فن اوری نانو برداشته است. نانو تقریبا در تمام موارد صنعتی و غیر صنعتی کاربرد دارد. عایق های رطوبتی به دو صورت گرم و سرد، در بازار موجود است که استفاده از هر کدام باید با مشورت متخصصان این حوزه صورت پذیرد. 

منبع: عایق رطوبتی نانو | شرکت دلیناکو

Call Now Buttonتماس بگیرید